Foro: Polaco rss-feed

Este es el foro de debate general en polaco. Cuando escribas una entrada en este foro, debes utilizar este idioma. Las entradas en otros idiomas pueden ser eliminadas sin aviso previo. Este foro se divide en subsecciones para entradas con temas y objetivos distintos. Por favor, escribe sobre los fallos (bugs) del juego en la sección de fallos; antes de escribir una entrada, medita en que subsección dónde debería estar tu entrada.

Polaco >> Debate general

Pech (18)


pl Llukaszenko >> martes enero 16 - 18:52

Ja nie wiem jak to jest, że w lidze mam 2 najlepszych strzelców, najlepszego asystenta, słabego bramkarza, a w lidze mam 4 miejsce i co jakiś czas zamieniam się z 3 miejscem. Czy ten pech to zła taktyka czy kiepski bramkarz ?

pl Llukaszenko
Usuario
Registrado2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> martes enero 16 - 23:01

Trzeba znaleźć odpowiednie ustawienie, taktykę dobrać, umiejętności specjalne zawodnika. Sam miałem ten problem na początku sezonu, trzeba pokombinować.

PS. Na wyjazdach gra się gorzej. 

pl kamikaze
Usuario
Registrado2013-05-10
pl Llukaszenko >> martes enero 16 - 23:06

Niby tak, zawodnicy są w miare ok tylko bramkarz :( Aczkolwiek porażki z tymi top2 to były takie na styk 2;1 czy 1;0 ale niestety porażki. 

pl Llukaszenko
Usuario
Registrado2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> martes enero 16 - 23:24

Poszperaj w ustawieniach i taktyce, aż w końcu znajdziesz dobre rozwiązania

pl kamikaze
Usuario
Registrado2013-05-10
pl Belive >> miércoles enero 17 - 16:46

Najprawdopodobniej problemem jest twój gk to chyba najważniejszy gracz w drużynie potem napad,pomoc,obrońcy :p Zainwestuj w następnym okienku w bramkarza i ewentulanie możesz zmienić taktykę 

pl Belive
Novato
Registrado2015-11-11
pl Llukaszenko >> miércoles enero 17 - 19:00

Tak też przypuszczam taktyke co jakiś czas ustawiam inną ale nie sprawdza się w starciu z najlepszymi zawsze 1-2 bramki teraz też mecz z najsłabszą drużyną a i tak 1 bramka stracona :( Ale mój budżet to 22mln więc super bramkarza z tego nie będe mieć :(

pl Llukaszenko
Usuario
Registrado2013-08-28
kz FC Katowice
pl Nefix >> miércoles enero 17 - 21:41

22mln w tej grze to mozna zgubic i nie zauwazyc tak wspaniale holender ogarnia finanse

pl Nefix
Usuario
Registrado2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Belive >> jueves enero 18 - 17:20

@llukaszenko zarób kwit i sobie kupisz xD

pl Belive
Novato
Registrado2015-11-11
pl Llukaszenko >> lunes enero 22 - 19:10

Ewentualnie zrobię tak że ulepsze sobie personel w biurze skautów i se zrobie bramkarza z kredytów

pl Llukaszenko
Usuario
Registrado2013-08-28
kz FC Katowice
na dragon >> sábado febrero 24 - 18:52

Koniec pecha Llukaszenko ?

Szykuj się na finał w Pucharze:)

na dragon
Usuario
Registrado2014-06-16
pl Llukaszenko >> sábado febrero 24 - 19:25

Hahaha, jak wygram od dawna w pucharze to odpuszczam ligę, bo bardziej mi się opłaca grać w barażach w lidze afryki niz w 2 czy 3 rundzie el. ligi mistrzów. Ale gratki za pokonanie go, ja w meczu prawie też go pokonałem ale jak zwykle porażka.

pl Llukaszenko
Usuario
Registrado2013-08-28
kz FC Katowice
na dragon >> domingo febrero 25 - 06:19

Ja zacząłem strzelać gole dopiero w koncówce, gdy stracił......napastnika:)

na dragon
Usuario
Registrado2014-06-16
pl Devilpage >> martes marzo 26 - 18:08
Sztab trenerski: Emerytura

Członkowie sztabu trenerskiego przechodzą na emeryturę pomiędzy 55, a 65 rokiem życia - zostaniesz poinformowany o ich decyzji sezon wcześniej.


Dzisiaj - 04:10, Od: Sekretariat

 


Jeden z członków Twojego - Andrej Fial - personelu zapowiedział, że po zakończeniu tego sezonu przejdzie na emeryturę. Andrej Fial jest obecnie przypisany do Baza treningowa.





Wiek
57



 


 


 

pl Devilpage
Usuario
Registrado2013-10-26
pl Konstytucja Wojny
pl Feekohur >> sábado septiembre 18 - 20:52

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/match-20594518

Ta gra mnie nienawidzi. Już drugi mecz przegrany w taki sposób, że dominuje, a i tak przegrywam. W drugą stronę - ani razu.

pl Feekohur
Usuario
Registrado2021-07-04
pl Korona
pl MAT >> domingo septiembre 19 - 07:17

Dużo osób tak ma :P

pl MAT
Usuario
Registrado2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen