Liga de Bosnia-Herzegovina temporada 73

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Evropska takmičenja (184)


eng 1312 >> sábado septiembre 6 - 14:57
imamo 3 kluba medju 50 sa najvecim koeficijentom u Evropi

Holandija 7
Engleska 6
Njemacka 5
Izrael 4
Italija 4


interesatno, ex-Yu zemlje, samo Makedonija 1


sad smo isto fino krenuli, Zeljeznicar prosao prvo pretkolo Evropa Lige, ima laganog protivnika u drugom, u kojem sam ja vec danas mozda i objezbjedio prolaz (pobjeda u gostima)

Klocko je vec u grupi LŠ. a Unita jos ceka protivnika
eng 1312
Usuario
Registrado2013-03-20
ba Butkowski >> sábado septiembre 6 - 17:46
Nisam ekipi podijelio instrukcije prije meča, pa sam izbugio u gostima 2:1. Nadam se da će pod mojom komandom to bolje izgledati u revanšu u Dolini ćupova.
ba Butkowski
Usuario
Registrado2013-02-08
eng 1312 >> lunes septiembre 8 - 15:44
5 u odbrani kuci protiv slabijeg protivnika, lose lose Butkowski.
Steta

ja prosao dalje
eng 1312
Usuario
Registrado2013-03-20
ba Tracko >> martes septiembre 30 - 18:35
cestitke muky na pobjedi protiv spanca i vjerovatno cestitke na prolazu
osvjetlaj nam obraz u evropskim takmicenjima samo si ti ostao :D
ba Tracko
Usuario
Registrado2013-02-23
ba muky >> martes septiembre 30 - 21:47
Buraz, zaboravio danas postaviti ekipu, sekretarica ga je hladno dobila. No, još je uzvrat tu, vidjet ćemo :)
ba muky
Usuario
Registrado2013-02-09
ba Tracko >> martes septiembre 30 - 21:51
pa te sekretarice su beton od managera hahahhaha mozda i ja sutra da ostavim protiv bratstva da napravi sekretarica jer bojim se kako god ja napravim da necu moci ni bratstvo kod kuce dobit :D
ma moras proci 0:2 u gostima ne mozes izgubit kod kuce 3 razlike a bitno je samo jedan da das, sa ovakvim igracima nema sumnje u prolaz :D
ba Tracko
Usuario
Registrado2013-02-23
ba muky >> sábado julio 25 - 17:13
Unita se uspjela probiti do grupne faze Lige prvaka!


Nakon trećeg pretkola i veoma teškog protivnika iz Andore

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-3664/players

danas je u play-offu eliminisan i prošlogodišnji osvajač Lige prvaka, ekipa ofer10!

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-853/players

Jedva, ali pobjeda se računa :D

Sad ćemo se probati progurati i dalje :)
ba muky
Usuario
Registrado2013-02-09
ba Sir MB >> sábado julio 25 - 18:11
Bravo muky, a i klocko i estonac su prošli dalje što znači da će bit još nekih bodova za našu ligu.

Za vratom nam diše 5-6 drugih država tako da sa ovim prolazima imamo šanse da zadržimo trenutno 11 mjesto i trenutne pozicije u evropi.
ba Sir MB
Novato
Registrado2013-02-22
ba Sir MB >> martes septiembre 29 - 08:25
Kako stvari stoje, mogli bi smo da gubimo neke pozicije u Evropi, ali nadam se pozitivnom rezultatu Unite.
ba Sir MB
Novato
Registrado2013-02-22
ba Sir MB >> viernes octubre 2 - 16:07
Od naredne sezone samo šampion lige ide u Ligu Prvaka i to 3 kolo.

3 u Evropsku ligu (2 iz lige jedan iz kupa)
ba Sir MB
Novato
Registrado2013-02-22
ba Tracko >> lunes octubre 19 - 19:49
op memici u potu playoffa na korak do grupne faze veliki napredak memica uz malo srece i povoljan zrijeb pokusati do grupne faze prvi put u historiji kluba i nastaviti trend dobrih igara iz prosle sezone osvojeno 3 mjesto i finale kupa ne previse ubijedjeni u prolaz u grupnu fazu ali trazicemo svoju sansu
ba Tracko
Usuario
Registrado2013-02-23
ba Tracko >> viernes noviembre 6 - 15:18
hahahahah kako proci kad dobijes vincenta pobjedis ga kuci i u gostima tri penala za njega i meni crveni normalno da ces ispasti hahahah smijesno
ba Tracko
Usuario
Registrado2013-02-23
ba Sir MB >> viernes noviembre 6 - 19:13
Ma sigurno je namješteno! AHAHAH
ba Sir MB
Novato
Registrado2013-02-22
ba Tracko >> jueves junio 9 - 20:07
we need to do something in european competitions, we need more wins come on rolla and others, lets win some matches in europe
ba Tracko
Usuario
Registrado2013-02-23
ba Tracko >> sábado julio 23 - 14:40
cestitke na prolazu u grupnu fazu kup uefa i lige prvaka muky i rolla
trebali bi probati nesto napraviti u grupama, zasto da ne imate dobre ekipe idemo malo popraviti koeficient, kako vidim ove ispred nas lige po koeficientu su podbacile, madjari, bugari. mogli bi ove sezone popraviti koeficient a vec u sledecim sezonama da vratimo jos koje mjesto, nekad smo imali i 3 direktna u grupnoj fazi lige prvaka jednog u play off, imali jednu od najjacih liga po koeficientu. sad dolaze neke jake ekipe imamo dobrih ekipa i mozemo u buducnosti da napravimo nesto u evropi, pored unite kupikaruda olympic tu je i kladusa, tu je i thc, tako da ce biti zanimljivo u buducnosti
ba Tracko
Usuario
Registrado2013-02-23