Liga de Bulgaria temporada 46

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Здравейте! (998)


bg Sima >> miércoles agosto 28 - 09:20
fedeeв, какво да става с превеждането? Става си превеждането. Благодарение на основния ни преводач сайтът е преведен 90% и всеки може да избере да играе на български. Хем ще помага с откриването и изчистването на грешки, хем с изглаждането на ръбове. Особено ще е полезно с идеи за думи като "shortlist" ", "Upgrading", "fixed features" и разни такива.
За мнение, препоръки и най-вече критики: Mikayel. За похвали и възхвали: Sima.
То има и български форум. Може би там да вземем да обсъждаме нашенските неволи. Така новите и бъдещи потребители ще видят, че има и активни потребители.
Извън темата: абе що не ме предизвиквате и мен за приятелски?
bg Sima
Usuario
Registrado2013-02-08
bg Dictator >> miércoles agosto 28 - 09:31, Editado miércoles agosto 28 - 09:32
"...и всеки може да избере да играе на български" извинявай ама не го намирам този Bulgarian при мен?

Абе, Сима аз с теб приятелски играх ама втората покана нещо не можах да я приема, защото в същият ден имах още 4 мача...

В края на миналия сезон ми дойдеха 3-4ма чужди младежи наведнъж и се чуда дали и тази година ще стане така или да развалям младежкият си състав...
bg Dictator
Usuario
Registrado2013-04-22
bg Sima >> miércoles agosto 28 - 11:36
На Акаунт като отидеш няма ли Български? Значи при мен е така, защото съм връзкар. Ще трябва официално да се обяви за готов превода, да се среже лентата, да се поканят журналисти и стриптизьорки и чак тогава ще може. Пак се изложих.

За чуждите младежи, като отидеш на Youth center или както беше на ангилизки, Настройки и там най-долу ти пише от къде може да са ти младежите. Аз не съм някакъв краен, ама още в началото ги махнах другите държави и ми остана само от България да тегля. Не че някой от моята младежка школа е станал национал, ама може и това да стане някой ден.
bg Sima
Usuario
Registrado2013-02-08
bg Dictator >> miércoles agosto 28 - 12:18
Това с младежите ясно ама в края на миналия сезон 13-14 юли(ако не се лъжа :Д) ми допътуваха 3-4 хърватеца и си мисля, че това не е случайност?
bg Dictator
Usuario
Registrado2013-04-22
bg Xa3Play >> miércoles agosto 28 - 15:47
До кога е отворен трансферният пазар ?
bg Xa3Play
Usuario
Registrado2013-05-20
bg Dictator >> miércoles agosto 28 - 19:10
Новият ми състав смятам, че ще може да влезе в първата дестка на 2ра девизия :))
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-557810
bg Dictator
Usuario
Registrado2013-04-22
eng chukanovich >> miércoles agosto 28 - 19:10
Fedeev, то няма значение какъв е бил отборът ми, важното е какъв е станал когато аз съм го взел.А и три-четири месеца трудно се наваксват, особено ако като мен не взимаш млади таланти(не, че не искам де но ги взимат преди мен) и не гледаш по-напред от следващия сезон.Поне центъра за младежи си ъпгрейдвам....Най-много косата си да мачкам от яд:D Иначе малко тъпо отпаднах на плейофите, но...
eng chukanovich
Usuario
Registrado2013-07-22
bg Dictator >> miércoles agosto 28 - 19:17
Дай един приятелски да те видя аз тебе :))
Отборът ми е с Average age: 21year, 36weeks
bg Dictator
Usuario
Registrado2013-04-22
bg Sima >> miércoles agosto 28 - 21:12
Xa3Play:
"В момента трансферите за разрешени, трансферният прозорец ще бъде закрит на Събота Септември 7 - 03:00"
bg Sima
Usuario
Registrado2013-02-08
bg Xa3Play >> jueves agosto 29 - 12:08
Благодаря за информацията.
bg Xa3Play
Usuario
Registrado2013-05-20
bg Xa3Play >> viernes agosto 30 - 16:52
Аз мисля да направя един рискован ход,с продажба на всички титуляри след като пропаднаха двата трансфера който бях договорил.
Ще вкарам парите в сгради и дано да има ефект в бъдеще.
bg Xa3Play
Usuario
Registrado2013-05-20
bg Mika >> sábado agosto 31 - 05:11
Късмет на всички през новия сезон!

Най-много ще се радвам и ще се почерпя и аз ако повече отбори се справим в Евротурнирите, за да можем да спечелим повече средства за "родния" футбол, както и да открием пътя за повече бг отбори в тези турнири.

Относно превода - когато техническата част се преведе до 100% (в момента е на 94,4%) преводът би трябвало да бъде пуснат официално от Глобалните Админи, от които имаме поздрави за добрата работа (на Сима и мен), иначе цялостният превод е готов на 71% (той включва и помощните материали, които още не са преведени).

Относно избора "младежи или трансфери", аз съм почитател (поне засега) на баланса - старая се да вдигам нивото на youth center (футболната академия или ДЮШ :)), но едновременно с това съм активен купувач/продавач, например тази година се снабдих с Буфон :D, демек нов вратар от Финландия. Купувам поне един силен (над 25г) играч и ако мога измъквам по някой младеж (сега се опитвам да взема такъв с талант над 4т) от чакалите на пазара.

И ... взех че се заприказвах преди работния ден ... опа ... вече е почнал :P. Скоро ще си имате нов Национален селекционер, който ще отделя много повече време на националния отбор, отколкото на своя - решил съм да приложа всички умения и свободно време, за да успеем да се класираме на финали на голямо първенство.

Късмет отново през новия сезон ... и ми дайте да взема поне една титла, омръзна ми да стоя така без нищо :D
bg Mika
Administrador del Foro
Registrado2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> sábado agosto 31 - 08:24, Editado sábado agosto 31 - 08:34
Xa3Play ти последовател ли си ми :))
Ако направиш този ход ще започнеш да губиш на поразия и нищо няма да вземеш от тел. права пък и аз имах младежи, които да ми подпират положението за момента и съм във втора девизия- по-слаба конкуренция.

Mikayel да се закупи слилен играч под 22 години е почти невъзможно...
Аз вчера участвах в наддаване на над 10тина играча и вех САМО това нещо: http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-147514
bg Dictator
Usuario
Registrado2013-04-22
bg Teo >> sábado agosto 31 - 08:51
Е намерил си звезда :D За какво даваш пари за такива "мърди"?По-добре вземи някой 25-26 годишен с 2.5-2.8 обща оценка на качествата(или както се казва там) и след няколко мача ще стане с 3.Аз вече се отказах и от такива трансфери,но на теб ще са полезни.
Всъщност аз май няма да взема нито 1 нов.Отбора ми е млад и се надявам да достигнат поне около 3 за ОИК(общ индекс на качествата :D).Тези,които не се развиват така както искам също ще стегнат багажа(бах мамаму как заприличах на Наско Сираков пхахаха).
bg Teo
Usuario
Registrado2013-04-05
bg Teos Stars
bg Dictator >> sábado agosto 31 - 09:31, Editado sábado agosto 31 - 09:37
Взимам играчи само до 22 годишна възраст...пари имам не ме мисли ;)
Предпочитам да строя съоръжения пред това да купувам пенсии.
Тази мърда съм сиг, че като я продам след един сезон ще излеза на печалба...пък и е хубаво да имам резерви особено като постоянно ми се контузват играчи...
bg Dictator
Usuario
Registrado2013-04-22