Liga de Bulgaria temporada 62

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Cerrado Сезон 29 (744)


bg Maryn >> martes febrero 7 - 13:57
Време е да отворим нова тема за новия сезон, както му е обичая.

Миналят сезон започнахме с прогнози и някои от тях се оказаха доста точни. Да видин как ще се развият нещата в 29тото издание :)

Успех на всички!

Успех и на националите. Днес победиха Италия. Браво!!! Аз започвам вече само младежи за национала да вадя от школата :)
bg Maryn
Usuario
Registrado2014-03-06
bg Dragomir >> martes febrero 7 - 15:53
Успех на всички през този сезон :) Дано и националите да се представят достойно.
bg Dragomir
Usuario
Registrado2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Sima >> miércoles febrero 8 - 09:25
Аз пак с прогнози:

Шампион - Миньоро. Който иска, нека се пробва да му вземе точка. Ама нещо се съмнявам. Сигурно има начин, който го открие, нека сподели с мен ;)
Останалите от четворката - същите и те. Най-много една малка промяна да има.
Изненада - трудно може да се каже, че изненада, но Нова Загора ще е отборът, който ще продължи да се утвърждава в челото.
Отпадащи - Пещера ми е първи избор, а Локомотив втори. Много се надявам да сгреша, тъй като са ми много симпатичи и двамата. Но ЦСКА-то взе добри играчи под наем и прави сериозни трансфери, а Черноморец си е крайно подъл отбор ;) А Арда по изключение е там, ще се оправят много скоро нещата там.

За Купата - ще се пробвам да взема поне едно отличие. Надявам се някой да отстрани страшилищата Миньоро и Шмунк, а аз да се възползвам.
Купа У21 - след някой ден ще дам прогноза, че ми пада батерията. Само дано не е Арда ;)

Марине, много оптимистично. Но за кой национален отбор ще ги правиш ;) Всеки си решава дали и какви играчи да вади. Но с твоите съоръжения, спокойно ще извадиш няколко играча, които ще влязат в нашия национален отбор.
bg Sima
Usuario
Registrado2013-02-08
bg Готин >> miércoles febrero 8 - 13:29
Моята прогноза е, че след 4 дена ще ми се построи стадион 10 ниво. Когато се построи, пак ще се похваля :)

Хич не ми дреме кой какво ще спечели, тъй като не вярвам да са моите симпатяги. Продължавам да я карам по инерция, но тук идва и втората ми прогноза - и тази година ще продължа да се занимавам с тази игра и няма да се отървете от мен.
bg Готин
Novato
Registrado2013-09-26
bg Mika >> miércoles febrero 8 - 18:12
Моята прогноза може да е само за мене си - ще гледам към обичайното осмо място и ще бленувам за евротурнирите, НО ще съм трън в очите на силните отбори - някои ще ме бият лесно или ... ще им стъжня живота :)
bg Mika
Administrador del Foro
Registrado2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> viernes febrero 10 - 14:07
Сима, пробвах се и успях :) Но и ти взе Суперкупата, така че явно няма нужда да ти давам съвети.
bg Готин
Novato
Registrado2013-09-26
bg Sima >> jueves febrero 16 - 07:36
Приключи най-слабата ни година в евротурнирите. Най-слабата и за мен. Но няма как - срещу рандъм нищо не може да се направи.
На пръв поглед няма нещо много да си променим позицията. По 4 участника имат почти всички нации, а до 5 едва ли скоро пак ще се уредим. Само по различно време се започва.
Поне шампионатът изглежда по-интересен този сезон. Шест отбора са събрани в челото, като всеки от тях е готов за топ4. В дъното също има интрига. А ако кажа нещо за средата, ще ме цензурират.
bg Sima
Usuario
Registrado2013-02-08
bg mo >> lunes febrero 20 - 12:04
Поредният мач, в който се доказва, че моят вратар е един от най-некадърните в тази игра... Направо се учудвам как всичките удари не бяха гол както във всеки един мач досега...
bg mo
Usuario
Registrado2013-07-25
bg FC Smunck
bg Готин >> martes febrero 21 - 18:42
Най-нормалното в тази игра е при 20 на 1 удара резултатът да е 0-1.
bg Готин
Novato
Registrado2013-09-26
bg Mika >> martes febrero 21 - 21:13
Само оплаквания чета :D Това е игра, аз оплаквам ли се, че с такъв отбор не мога нищо да направя последните няколко сезона :)
bg Mika
Administrador del Foro
Registrado2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xitap >> miércoles febrero 22 - 06:53
Teo, голям мач :)
bg Xitap
Usuario
Registrado2013-06-21
bg Arda
bg Mika >> miércoles febrero 22 - 07:00
Хитрец, май бившият ми нападател ти върши добра работа :)
bg Mika
Administrador del Foro
Registrado2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xitap >> miércoles febrero 22 - 09:14
Mika, нападателя е убиец. Незнам защо го махна. Аз съм много доволен от него!
bg Xitap
Usuario
Registrado2013-06-21
bg Arda
bg Sima >> miércoles febrero 22 - 14:11
Бо, не се ядосвай. Не че и аз не го правя, де :) Ама все пак Миньоро е най-ефективният отбор у нас. Крайно ефективен е. Болезнено ефективен. Не съм убеден колко е замесен Рандъма. Иначе както виждаш - рандъмчо днес малко на теб ти даде. Но пък в друга среща взе от Хитър за сметка на друг ефективен отбор ;)
Много съжалявам, че Готиният ме изпреварил в темата. Аз щях пък да кажа 25:1 удара и 1:1 срещу бот. Случайно избрани числа, иначе от този сезон друг щеше да е примерът :)
Мика, това беше първото оплакване в тази тема. Иначе преди поне 15 сезона беше отбелязано, че този форум се използва само за оплакване. Преди 3 беше напомнено. Но ти сигурно още се усмихваш за младежа си. Ама като се замисля, редовно споделяш за отбора си и мястото в класирането ;)
bg Sima
Usuario
Registrado2013-02-08
bg Mika >> miércoles febrero 22 - 18:20
Осмо място forever! :) Просто четири ми е любимото число, а 2X4 = 8 :D

Не знам, просто ми прави впечатление, че всеки сезон някой се оплаква от рандома :)
bg Mika
Administrador del Foro
Registrado2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks