Liga de Estonia temporada 13 [2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Hooaeg 33 (82)


ee kivipea >> viernes septiembre 29 - 02:21, Editado viernes septiembre 29 - 02:22
Hmm.. ära sõnumine minu vastu ei aita, ei mäleta millal II liigas oleks viimati ebaõnne olnud :) Aga skaut arvas küll, et täna kaotan. Lasin isegi 4 korda läbi tavalise 1 asemel :D
ee kivipea
Novato
Registrado2014-05-10
ee djdurex >> viernes septiembre 29 - 07:15

Just hakkas hästi minema ning nüüd läheb kõik käest.

ee djdurex
Usuario
Registrado2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee anarch37 >> viernes septiembre 29 - 08:51

Mängumootor ei saa ju lasta pönevusmomendil mängus nii varajases staadiumis lahtuda.Üleminekumängude koosseis selgub,kui mitte just viimases,siis kindlasti paari viimase mänguga.

 Arvatavasti tabab Tööjõureservi ka veel mõõn,et grupid kes võitlevad edasi pääsemisel oleks ka viimastes mängudes pinget.Tulemused viimastes mängudes näitavad selgelt,etpinget keeratakse üles.

ee anarch37
Usuario
Registrado2013-05-26
ee onuelver >> viernes septiembre 29 - 12:32

Pole jah välistatud et mingi hetk on hoopis Torni 9. kohal. 

Algul kippus tabel jah väga ribadeks minema- esikolmik omaette siis mina Gnuga, siis Torni ja Narva ning Navi koos Bulli ja Sillamäega omaette. Viimane on suht selge aga kaks järgmist on nüüd eelmise paari kinni saanud püütud. Eespool on Kakatükk ja Anarch kaotanud kõvasti punkte. Kusjuures Reserv ei tundu niipalju minust tugevam et mul ei tohiks tema vastu võimalusi olla või et peaks nii kindlalt üle olema kõigist aga mul peab alati oma haapsalu liigas olema kellest ei saa üle ega ümber.

Aga mullu oli ju kah nii et kuigi olin Haapsalule 3 korda juba kaotanud oli viimase mängu eel veel varjant et kui võidaksin teda siis võin liigagi kinni panna. Nagu alati enne otsustavaid mänge oli mingi idioot just eelmises mängus korjanud viimasel minutil mõtetus olukorras selle kaardi mis ta välja jättis. Ning tolles mängus tegi sama vist järgmine vend. Mingid kombinatsioonid mootor alati tekitab nii et isegi Taavi või Torres kaotaks siin liigas mõne punkti. Ka duubliga kipub olema et tihti just mõne olulise mängu eel kukub keegi välja kaardite või vigastusega.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
fi Kiilikas >> viernes septiembre 29 - 12:55

Ma arvan, et mind 9.-ndaks pakkuda on küll väga optimistlik pakkumine. Mul pole mitu hooaega koht oluline olnud, aga välja ka kukkuma ei hakka, olge kindlad. mängupildil väga viga pole ja randomi vastu nii ehk naa ei saa. Olen lasknud auto-ga mänge teha, lihtsalt fun-i pärast, aga ma ei pea seda lõpuni tegema :)

fi Kiilikas
Novato
Registrado2013-06-21
ee anarch37 >> viernes septiembre 29 - 14:02

Põnevuse tekitamiseks väikr ennustus tänaste mängude eel,et seis pingelisemaks läheks...Puka saab täna võidu,mina kas viiki,või kaotan,viik reaalsem,see ei lase Tornil oma nelikust palju lahti rebida ja Puka võit tihendab esinelikut :D

ee anarch37
Usuario
Registrado2013-05-26
ee onuelver >> viernes septiembre 29 - 18:35, Editado viernes septiembre 29 - 19:03

Aga palju selleks 9. kohaks vaja on? Su põhiründajale mõnepäevane vigastus ja 2 kaotust järjest kui Red Bull veel 2 võitu võtab ning Navi-Narva kumbgi ühe võidu. Iseteema et lõpukoht 9.- siis pead midagi nende meeste puhul küll väga valesti olema teinud. Nendega võiks ju 3 hulka tulla ilusti kui tahtmist oleks. Tahad ülesse minna alles siis kui oled kindel et püsima jääd? Ma läheks niipea kui pääsen üles. Kunagi tulin siia ju meestega kes kõigist palju rohkem nõrgemad kui ma praegu Meistrika omadest ning vastu ootusi õnnestus püsima jääda. Kunagi ei või ette teada. Poleks arvanud näiteks et Haapsalu tänavu nii õnnetu näeb välja kui eelmine kord vajus ta lõpuga ära alles kui hooaja keskel oli lähedal euroliigale.

Ma ei karda ülesminekut. Võimalus kohe tagasi alla kukkuda on küllalt suur aga on mingi võimalus ka et võin püsima jääda. Nigunii on see klubi esimene hooaeg juba välja kukkunud ning kunagi isegi kolmandast enne mind kohe pärast tõusu. Lihtsalt on täitsa võimalik et see sats ei pääsegi kunagi meistrikasse.

Niisiis järjekordne häving olulises mängus. Tundub et pean Geihausist ja Krambist lahti saama kuna just nemad on mul suurte mängude põrujad olnud juba mitmendat hooaega. Situvad end lihtsalt täis niipea kui on oluline vastane või playoff. Vanasti suutsin ju nõrgema satsiga võita keda tahes aga nüüd on vähemalt kolmandat hooaega olemas vastane kelle vastu ollakse null. Reserv ju ei domineeri väga kellegi vastu suurelt peale minu. Ka Haapsalu kaotas vabalt punkte sabaosa satsidele a la Navi kuid mina olin ainus kes ta vastu päris kuival oli. Aga kahjuks neid pasakotte ei ole keegi tahtnud ning neid müümata ma ei saa kuskilt kedagi paremat ka osta. Samas nad justkui poleks eriti halvemad Reservi poolikutest. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sábado septiembre 30 - 08:10

Sochnev on siis vend kategooriast "You had one job"

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> sábado septiembre 30 - 09:16

Asi on pigem hinnas, mida nende eest tahtnud oled. Nad pole market valuet väärt ja sul vist oli hind isegi kõrgem. Turg on igast mängijaid täis ja enamuse saab kuskil poole market valuega kätte.

ee tonis
Usuario
Registrado2015-02-22
ee tonis >> sábado septiembre 30 - 12:06

Varuväravavaht imes 7mänguga 8sisse, ainuke clean sheet sillamäe vastu. Peab ikka uut varu värkut vaatama hakkama. Oleks pidand tegelt ammu juba mingi noorema võtma ja laenule saatama iga hooaeg, et korraliku expi ja treenituse saaks. Liiga võidu peale tahta mängida, siis pole varianti varu värkule 20mängu hooajal anda. See hooaeg siis jälle max playoffi koht tuleb, kui sedagi. 

ee tonis
Usuario
Registrado2015-02-22
ee onuelver >> sábado septiembre 30 - 14:12

Haha hästi öeldud. Teda ei plaani ka jätta. Sai põhis antud see harv võimalus nõrgima võimaliku vastase vastu ja ta sittus ikka asja ära. Õnn et enne oli 2 väravat olemas ja et vastane ei suutnud rohkem rünnata. Temast ka ei tule midagi asjalikku kuigi level 9 venna kohta tuli heas vanuses ehk level 10 halva tõmbe tasemel.

Nood kaks said jah market valuega pandud sest ega ma neist paremat venda ei saa ju poole market value eest. Vist lasin natukese allapoole ka aga mitte poole peale. Kui tolle poole hinna eest poleks saanud kedagi siis olnuks asi väga jama. Noor samal tasemel poolik maksab rohkem kui nende eest kokku ehk saaks. Nende eest saaks vaid teise Deniau misjärel läheb mitu hooaega kuni mul on okei keskväli. Irk on terve tärn nõrgem ning samuti level 9st. Dolgoborodoviga näeb mis tast tuleb mõne hooaja pärast. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sábado septiembre 30 - 17:08

Asendusmängijal oleks nagu juba "unpredictable" küljes. Vahel mõtled, et nüüd saad pähe tänu neile, ent nad just veavad välja ning veel ehk mängus, kust ei lootnud midagi. Teinekord kõrvetavad nad su just põhja.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lunes octubre 2 - 18:50

Mis kuradi pärast nad nii saamatud peavad olema? Kodumäng ja terve esimene poolaeg mingi n-näppimine vaid. Pärast korralikku sõimu vaheajal siis hakati peale uhama kust juhtus. Imekombel saadi hädine punkt isegi kätte.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> martes octubre 3 - 04:09

 Vastane on sust igas liinis veidi üle. Pealegi on viik teie vahel kõige levinum tulemus olnud ja sa oled teda tänavu isegi võitnud korra. 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> martes octubre 3 - 09:57

Hetkeseis lubaks nagu võimalust püsima jääda. Aga raskeid mänge on veel ees.

ee djdurex
Usuario
Registrado2015-09-18
ee Navi Vutiselts