Liga de Estonia temporada 23

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

H35 (80)


ee Taavi >> miércoles enero 17 - 20:28

Pane :D

Ma sain tiitli eriti varakult kätte

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> miércoles enero 17 - 21:21

Peab siis jälle tegema ühe onu Udai külaskäigu. Kui lambid loojas ehk saavad mõne söödu rohkem kätte kuna peetakse hiinlasteks? Tuleb vast meelde kuidas tuleb mängida. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> jueves enero 18 - 13:40
Nii vara vist ei ole keegi veel meistriliiga taldrikut kätte saanud. Kaotuseta oleks ka päris huvitav saavutus :)
ee kivipea
Novato
Registrado2014-05-10
ee Kaarel >> jueves enero 18 - 14:46

Pärast Robi lahkumist pole Taavil vist väga konkurentsi enam. Veenus nagu võiks olla, aga mingi väike asi jääb tal puudu. 

Samas võiks ju loota, et järgmisel hooajal annab Veenus hea lahingu Taavile. 

Kuid õnne tiitli eest! 

ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> jueves enero 18 - 16:57, Editado jueves enero 18 - 17:14

Varajasuse koha pealt võis kunagi Reinhard konkureerida, lõpetas 3. ja 4. hooaja 31-punktise edumaaga ja kindlustas tiitli 29. vooruga. 

Huvi hakkas pakkuma 9. koha punktirekord...

Kõrgeim on olnud 43 punkti ja madalaim 20 punkti(2 korral, kõik need korrad jäädi ka püsima).

10. kohtadest jäid silma 9, 8 ning üpris hiljutine 6 punkti melonisõpradelt, mis juba püüdmatus kauguses.

Kaotuseta polegi seni lõpetatud.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> jueves enero 18 - 16:59

Kas koos temagagi enam oleks...kindlasti mitte nii suure eduga aga jah...

Vaata et hakka juba noorendusele mõtlema sest veits igav on :D vara oleks veel vist...meeskond alles poole peal ju...kuusk ja tuleviku ründaja alles noored...

CLis Koeni vastu ei saanud , tal palju võimsam meeskond

Aga see hooaeg Eestis ainuke kaotus tööjõureservile :D

Järgmine hooaeg hoian vist meeskonna sama , pole ääre kaitsesse Rebelole asendust

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> viernes enero 19 - 19:20

Peab Kaupo Peeglil tutti harvendama siis ehk saab vähem kollaseid :D ma olen mitu siukest otsustavate mängude altvedajat hooaja järel minema löönud. Löön duublist tolle värdja kah kes mu tiitli ära kinkis. Juba praegu on ta vaid reservis. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> viernes enero 19 - 21:21

Tuleta siis teistele ka meelde, et kui ei võideta vajalikke mänge, tuled veel ja hullemini :)

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sábado enero 20 - 04:16

Peamine et seal mõnda masohisti pole- too tahab pärast koguaeg ja rikub nimelt mänge.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sábado enero 20 - 20:02

Nüüd on küll vist kõik läinud...

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sábado enero 20 - 21:06

Midavittu siin täna üldse sünnib? Ma saan löökidega 11-6 TAPPA mitte ei kaota lihtsalt. Chargers kobistab ühe kahest löögist hea õnne peale sisse olukorras kus tal pole selle võiduga enam sittagi teha ning Veenus kaotab mängu kus ta peajagu üle on. 

Ega see selline nimevahetus neid sul mängima pane. Kunagi ju proovisid aga kasu polnud. Läbi kolgin nad sul kõik täna nii et homme sa neid nägupidi väga ei tunne ära.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> domingo enero 21 - 07:56

Parem nimi tuleb välja teenida. Tänavu oli mõnigi mäng, mis alla võimete mängiti, eriti nüüd lõpuosas.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> martes enero 23 - 18:19

Kaotuseta hooaeg :D Ei juhtu just väga tihti

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> domingo enero 28 - 19:41

8 loositud sõpakast vaid 2 on Meistriliiga klubidega ja 6 teise liiga klubidega. Ju peab süsteem mind tugevuselt pigem teise liiga mansaks :D kehtiks see reegel ka läbi kogu karikahooaja. 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> domingo enero 28 - 21:49

Mul 5 Meistrika omadega pluss sinna tõusjaga. Ju ongi rõhk vahetatud mängudel siis. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back