Liga de Estonia temporada 42

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Hooaeg 12 (69)


ee Taavi >> sábado septiembre 27 - 07:16
Aina hullemaks läheb :S õnneks sain uue keeperi sisse toodud ja sai talle lubatud pakk nachosid osta kui Auguri vastu nullimängu teeb :)
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee antwonfisher >> viernes octubre 3 - 08:17
Hetkel tabelit vaadates sihuke tähelepanek, et 4.-9. koht on ikka väga koos, põnev ju :D
ee antwonfisher
Usuario
Registrado2013-05-28
ee Chargers
nz Luke Broadcast >> viernes octubre 3 - 08:24
Taavi langeb välja, ma arvan :D ta 40-aastased ei pea hooaja lõpuni vastu
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Taavi >> viernes octubre 3 - 09:52
Sinust saan ikka jagu :D
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> viernes octubre 3 - 10:55
kui kobinamootor käivitub, siis muidugi :)
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Balthazor >> viernes octubre 3 - 17:05
Loodetavasti ei satu 9. kohale sellist satsi, kes vabatahtlikult end alla kukutab, hetkel kisub asi justkui sinnapoole, et pean taas playoffe mängima ning huvitav oleks ju teada, kuipalju ma reaalselt ML nõrgemaile alla jään, seega ei tahaks päris teise koosseisuga sinna minna. Korra vedas, et ma täiesti ebaküpse meeskonnana siia ei kobistanud, vaid sain selle koorma napilt FC Pusa kaela lükatud :D kui kunagi üles tulen, tahaks olla suuteline ka püsima jääma. Praeguse rivistusega saaks heal juhul Chelsea tasemel punkte ehk, kuna mu sats on 2. liigas reaalselt umbes tugevuselt 5. kohal. Tänavu olen vist saanud boonuseks tagantjärgi need punktid, mis mullu saamata jäid.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee antwonfisher >> viernes octubre 3 - 20:43
Otse üles tulles pole vaja end playoffides proovile panna, saad ühe hooajaga kohe teda kuidas ML toimib.
ee antwonfisher
Usuario
Registrado2013-05-28
ee Chargers
ee Balthazor >> sábado octubre 4 - 08:40, Editado sábado octubre 4 - 08:43
Nu Anonüümsed Alkohoolikud on minust kindlalt tugevam sats ning nad pole mind ühegi vooru lõpuks liidrikohale lubanud :D ning ega ma ei tahagi üheksainsaks hooajaks nuusutama tulla teadmisega, et niikuinii kukun kindlalt välja. Kui tulen, siis tahan vähemasti esimesel hooajal püsima jääda. Lihtsalt minu kiiks. Ning AA on ka planeerinud võimalusel üles tulla. Küll aga oleks siin ajalooline kui jõuda üles läbi playoffide ja siis ka püsima jääda- seni on kõik playoffiga tõusnud kukkunud otsekohe välja.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> sábado octubre 4 - 09:21
kasutad oma 25 milli mõistlikult ära, siis oled top5 ML-is. sa pole ju ometi rumal? :D
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Balthazor >> sábado octubre 4 - 15:57
Kesse ikka oma ML kohta vabatahtlikult loovutaks :D No selle rahaga seoses on mul teatav osa juba planeeritud ära: kui TC valmis, järgneb YC8. Siis kindlasti mingi osa peab veel staadionifondi jääma juhuks kui peaksin kogemata ülespoole tõusma ning seal tekiks võimalus staadioni laiendada. Nii et umbes 10M on sinna planeeritud ära. Mul on oma arvamus sellest, kuidas edasi minna, milliseid mängijaid veel vaja, tulevad 4-5 hooaega peaks näitama, kas olen õigel teel. Iseasi jälle, kas selliste mängijate hankimine õnnestub. Kindlasti peaks mõne laenama, kogu koosseisu ML tasemele osta lihtsalt ei õnnestuks, kuid nii häid mängijaid liigub laenuturul juba vähe, kellest mul Meistrikas tõesti kasu oleks. Mu enda YC7 noored pole veel valmis sellisele tasemele astuma, nad vajaks mõne hooaja veel aega. Võimalik, et olen juba varem teinud mõned vead, mis välistavad mul seal tasemel hakkamasaamise.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> domingo octubre 5 - 18:58
mis kuradi fond :D ma pole kunagi kedagi suure rahaga müünud, aga pole kunagi pidanud ka üle päeva ootama, et midagi omal uuendada. osta lihtsalt mängijaid ja müü kallimalt maha, see ongi fond..
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Balthazor >> lunes octubre 6 - 04:14
Mul pole mängijaid veel nii suurel hulgal sel tasemel, et vajalik raha tekiks ilma meeskonna tugevust kahjustamata. Praegu on 2. liiga tunduvalt ühtlasem kui 5-6 hooaega tagasi, seda näitab juba fakt, et mullu vaevu püsima jäänud sats vaid paari mängija lisandumisega, kes pole Meistrika tasemel mitte keegi, on järsku tabeli eesosas. Kui õnnestuks müüa Minlibajev või Nylander "turuväärtusega"(tõenäoliselt ei õnnestu), kukuks mu rünne suht nulli. Borinit olen kaitsest mõelnud maha müüa, kuid tema eriomadus nullib ta hinna ära nagu ka Apukasel, teised kaitsjad on mul pigem juba pensionieelikud, aga nad toimivad. Mul pole seda ärisoont kunagi olnud, oled ju isegi imestanud, et miks müün mõne mängija nii naeruväärse hinna eest, aga kui ta ei lähe ikka müügiks ning tast pole tulekul ka põhimeeskonna mängijat, siis tuleb leppida sellega, mida antakse. Staadionilt on ka alles tänavu hakanud tulema sellist raha, millega saaks edaspidi midagi uuendada, kuid sedagi pigem üksikutes mängudes.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> martes octubre 7 - 11:29
Ulme jooks ikka ja nüüd karikast selline pauk...
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> martes octubre 7 - 17:02
Nüüd pead just Reinhardile pöialt hoidma finaalis, kuna siis viib ka 4. koht Euroopasse
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> martes octubre 7 - 17:35, Editado martes octubre 7 - 17:36
euroopa on pigem miinus. liiga kannatab....
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18