Liga de Estonia temporada 47

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

H48 (40)


ee onuelver >> domingo diciembre 1 - 21:25

Ei teagi mida edasi teha. Tundub et oleks vaja stata raha kokku saada sest ilma selleta ei saa ma kuhugi edasi areneda aga seda raha ei tule kuskilt kokku. Ei liigu sealt 400M kandist mitte kuskile edasi eriti. Peaks ehk ka 21+ vennad pea kõik maha müüma ja noortega jätkama sest kukkuda nagu 6. kohast tahapoole ei anna eriti. Saab ehk paarsada milligi juurde. Ei viitsi olla igavene teise liiga teine.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lunes diciembre 2 - 05:17

Pigem osta korralik väravavaht ja tule Meistriliigasse. Anna praegusele põlvkonnale võimalus. Üleval peaks ka raha veidi rohkem sisse tulema.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lunes diciembre 2 - 23:24

Mul tuleb juba siin 107k bottide vastugi ära- mida mul juurde võita on? Hooaja peale vb 10M mille kaotan tv raha arvelt. Pigem saan siin ilma närvikuluta noori mängitada nii palju kui vaja.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> martes diciembre 3 - 05:07

Loodetavasti ei lange liiga tase selliseks, et päris iga klubi võiks siin reserve mängitada. On hetkel võimalus tõusta ja ehk ka läbi murda.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> martes diciembre 3 - 14:29

Ja mul pole 11 penskarit välja panna. Ei hakka ka olema. Case closed.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> miércoles diciembre 4 - 07:48

Kes sull 11 penskarit nõuab? Hädalda vähem ja ära laamenda nii palju oma klubis siis oleksid juba ammu üleval.

ee djdurex
Usuario
Registrado2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> miércoles diciembre 4 - 14:28

Vaata kes räägib. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> miércoles diciembre 4 - 19:12

Ja lõpuks on see kaua oodet kaunikene valmis. Nagu ka bassein tohutute rahavoogude jaoks, mis nüüd tulema peaks

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> miércoles diciembre 4 - 19:31

Väga hea :D Euroopasse rohkem meid vaja :) 

Ma ei leia keeperit :D vähemalt kes suudaks asjalik olla võrreldes minu omaga...

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> jueves diciembre 5 - 05:12

Kahtlustan, et Euroopa tasemele naasmiseni läheb veel mitmeid hooaegu. Kuna avastasin, et level 11 pole fanshopi ja cateringi, sai panustatud treeningprotsessi. 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn