Liga de Estonia temporada 47

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

H63 (44)


ee onuelver >> jueves enero 13 - 14:24

Sul HC11 ja see ka ei päästa vigastuste lainest ning mul on HC8 vaid :D 

Ma katsun ka teha omalt poolt kõik et Reinhard välja lükata. Kui vaja siis läheb Anarchi vastu keegi nolk väravasse. Mu plaanidega sobiks küll väljakukkumine paremini aga see võimalus mul vahepeal vist rööviti imevärkude abil. Mõned mängijad tahavad väljavahetamist ning nooremad mõne hooaja kosumist ntx tulevased Albaania koondislased tahaks mängida põhis aga meistrikas on neile kaugelt liiga vara veel. Meistrika tasemel püsimiseks peaksin hoopis mingid blackstar surmad sisse ostma igasse liini mis jälle blokib noorte arengut kui nad peavad noorteliigas konutama. Vb lasen hoopis playoffidega end välja lüüa. Siis kolmel klubil on hoopis põnevam punktide pärast heidelda kes muidu siin olla ei tahaks.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> jueves enero 13 - 17:25

Eks vigastused on mängu osa :) Lihtsalt head varu keeperit ei jaksaks ülal pidada xD Ma proovin pooliku meeskonnaga lihtsalt end üleval hoida ,hea oleks euroopat ka mängida,6 hooaja pärast noored hakkavad 21 saama :D

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> jueves enero 13 - 20:23

Keeperitega seoses mõtlen, kas peaksin Neemelo maha müüma. Mingit koondisemeest tast ei näe tulemas, ML tagaosa klubide tasemele ehk sobib kunagi. 2 hooaega saaksin teda laenule anda, tõenäoliselt kuhugi botti. Siis on ta umbes 12* ehk ning ees hulk hooaegu, mil tal pole ML klubis mänguaega loota. Ekramy peaks mul nii 5-6 hooaega veel kestma, aga ka siis jääks Neemelo veel kaugelt liiga lahjaks. Kunagi proovisin mingit värkut klubi jaoks kasvatada, siis nägin, et asi lootusetu ja müüsin maha. 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> jueves enero 13 - 23:18

Ma ei mäleta et Rattasepp selles vanuses oleks punane olnud aga Leesmann vist juba oli seega pakun et kuhugi nende vahele võiks ta kasvada. Aga Ekramyt peaks sa paremini ju mäletama mis ta oli. Värku kasvatamine üks ilge nuss on küll ma kunagi ka üht ST üritasin aga siis mingi 27 kandis müüsin ära. Rohkemat vist ei ürita ka vb duublis vaid kui tuleb hea ST.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> viernes enero 14 - 06:37

Ma pakuks et neemele on ok, annad 24ni laenule ja siis u21 kuniks valmis, väga lihtne

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> miércoles enero 19 - 03:57

Krt peab järgmise hooaja veel siin olema. Ei tulnud 8 väravat kuigi skaut andis lootust. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> miércoles enero 19 - 04:58

See näitab, et sa ei sobi kuidagi tasemelt teise liigasse, isegi juuniorist keeperiga. 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> miércoles enero 19 - 15:24

Siia sobin ju veel vähem. Lambi värkuga võin siiski sealsele esinelikule punkte kaotada. Siin võidan top7 vastu vaid siis kui vastasel lamp värku on ning siis veel paar viiki. 

Nagunii läheb rida mängijaid sh Clyne müüki. Siis vaatab mis rivistus kokku tuleb et kas on värkut vaja või mitte.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> miércoles enero 19 - 19:36

Mis mõttes, et kas on vaja või mitte? Sa ei jõua siis oma 36 sauna peale ära vihastada. Loomulikult võiks ta parem olla, aga rohkem oleks sul vaja lisajõudu pooliku ja mõne kaitsja näol, siis hakkavad ka punktid kergemini tulema. Viimased hooajad oled muudkui noorendanud ning jäänud keskmiselt tärnilt sinna 16 peale toppama, ma olen juba jõudnud 19 peale, kuigi tagasi tulles olime suht võrdsed veel. 

Aste madalama FA puhul peaksid ehk rohkem valmis mängijaid vaatama, sest juuniorist kasvatades jääd sa paratamatult samasuguse algmaterjali korral maha. Mida kauem kasvatatud, seda suurema vahega. Kõigepealt peaksid otsima tugevdust, alles siis müüma mõned põhist välja langevad, muidu ongi ühel hetkel sul vaid 3 kaitsjat. Võib juhtuda, et ei näkka turult soovitut ning oledki pigis.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> miércoles enero 19 - 20:52

Poolikud noorendamised on mõttetud kui alg kapitali pole 

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> domingo enero 23 - 20:07

Nonii, mul ainult varu mid vaja ja meeskond on koos, 7 hooaja pärast hakkate saama :D

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> lunes enero 24 - 21:23

Jube nõme mäng ikka. Kedagi kallimalt kui panka on võimatu müüa.
Ja see on üks suur osa mängust halvatud, kui üleminekuturg ei toimi. Siis ainult ehita ja oota.

ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> martes enero 25 - 11:50

No lihtsalt näilik value on vale, tegeliku hinna määrab turg. FA3 mehed enam polegi midagi väärt.

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> jueves enero 27 - 22:53

Enamuses riikides on jah YA4 ja 5 ka olemas ning noid jahitakse nagu me isegi. Aga noid võib ka vahel suht odavalt juba saada. 

Samas mu mõlema klubi omaaegsed ärapõlatud mängijad ummistavad Albaania shortlisti tagumist osa :D ning sellise rivistuse pealt oleksin peaaegu MMi kandidaat kui poleks tulnud vahele kaotust venkudelt. Õnnestuks Itaaliat võita siis mingi õrn võimalus playoffidele võiks veel olla. Reaalselt on koondiste vahe suur sest Itaalial ja Horvaatial on taga paljude klubidega tippliigad koos eurokarikatega kui Albaaniast pole kunagi ükski klubi gruppidessegi jõudnud. Kunagi olid shortlistid tõesti pikad aga akadeemiate tulek viis tipud niipalju kõvemateks  et shortlisti piiri ületavad järjest vähemad tänu sellele. 

Hommikul saan veel 2 mängijast lahti üks neist underbidiga. Niilop ja Oper pole kumbgi mul põhimehe kandidaat. Kõige raskem on praegu kaitsjaid saada need on jube kallid miskipärast veel. Poolikusse sain vajaliku lisa. Värkuga läheb nagu läheb eks valmistun teise liigasse minema. Seal saan mängitada nooremaid põhis ilma probleemideta.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back