Liga de Estonia temporada 47

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

H56 (74)


ee Balthazor >> domingo enero 17 - 18:52

Tänavuse hooaja lõpp meenutab juba 37. oma, kus ka lõpus kõik vältisid meeleheitlikult teist kohta nii, et see lõpuks topiti poolvägisi pihku meeskonnale, kes polnud enne 5. kohast kõrgemal olnud ja olnuks väga rahul ka oma esimese pronksiga, milleni siis mõni hooaeg veel aega läks :D 

Ning homme selgub, kas Neemelo saab oma 15. sünnipäeval kirja seitsmenda nullimängu liigas. Kaugemas tulevikus, kui ta peaks klubisse jääma, läheb tal ilmselt raskeks nii edukat hooaega kirja saada, arvestades mu tõmmet lahtise ründava mängustiili poole ning kavatsust kõrgemas liigas jätkata. Lähematel hooaegadel on siiski tõenäoline veel teist liigat külastada. 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> miércoles enero 20 - 04:14

Viimasest 9 mängust 8 kaotust ja vaid 7 väravat. Jube tegelt.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> miércoles enero 20 - 16:11

Nüüd tuleb see põnev aeg kus näeb kelle maha saab müüdud ja mis noored asemele saab , kaitseliin jätkab 1 hooaja vast

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> jueves enero 21 - 21:08

Tuleviku plaanidena ... Peaks tegema ühe korraliku viimase surumise aga ma ei viitsi 18 aastastega alustada , nii kurb kui see ka pole siis seda mängu ei uuendata enam , olen kuulnud et arvatavasti nii see jääb edaspidi ka 

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> viernes enero 22 - 08:51

See on veider jah et ei proovita paranda seda, sest mängul potensiaali on.
Samas arendus vajab palju mõttetööd, et kuidas praegune majandusseisund korda teha ja mida muud uuendada. Tundub et selle üle mõtlemine käib Vincentil üle (tahte)jõu.


ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> viernes enero 22 - 22:37

Vincent ei viitsi oma klubigagi enam tegelda ja käib sees vist kord paari nädala jooksul. Mis veel siis mängu arendusest rääkida. Aga kellegile teisele müüa või arendusse kedagi juurde võtta ka ei raatsi sest kardab et nood muudaks ehk mängu nii nagu tema ei tahaks.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> domingo enero 24 - 05:39

Mõningane uuring siis tippliigade akadeemiatest:

Läti:

8 paremal klubil FA 3-5 ja YA2-3 peamiselt kuid kahel ka YC10 ja ühel YA4. Ühel 3+3 klubil pole 200k statat. Kuid kombinatsioonid on hästi erinevad.

Holland:

Top9 klubidel on üldiselt mõlemad 2-4  ühe YA1ga. Kaks on 4+4 aga need pole päris esimene ots. 

Hispaania: 

Kui top5 on mõlemad vähemalt level 3 siis edasi läheb kirjuks. Reali 5+5 tausta me saame foorumist lugeda. Kuues klubi on 3+4 aga stata-10 ning seitsmes 4+2. Nemad on eelmistest kraad nõrgemate mängijatega ning siis ülla-ülla pole 8ndal mingeid akadeemiaid ja stata level 9 vaid. Klassivahe kahe eelmisega on omakorda nii et Hispaania 8. oleks meil umbes Naviga võrreldav. Suurim üllatus mis ette jäi.

 Saksa:

Top9 on teistest selgelt üle ja seal on pea kõik 4+4 satsid ühe 5+4, 3+5 ja 4+3ga. 

Iisrael:

Esikaheksas on kõik akadeemiad level 3 või 4 ühe erandiga(3+2). Üllatusena on seal vaid 2 max statat(mõlemad 4+4ga)!!

Poola:

Teistest kõvemad 4 klubi kel akadeemiad kõik 3 ja 4 tasemetel. Viiendal oli 1+1 ning siis veel üks 3+4 ja edasi juba lahjemad.

Itaalia: 

Top7 eraldub liigatabelis ja top6 klubidest on vaid üks YA3 muidu kõik 4 ja 5 ning 7ndal 3+1. Edasi läheb pilt kirjuks- on veel 4+3 ja 3+4 ning ka näiteks 1+2. Liiga ise on suht korralik ning mul oleks seal heal juhul lootus 19. koha eest võidelda vaid. Üllatav et nad selle massi pealt Euroopas meist eespool pole.

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> domingo enero 24 - 09:05

Suurenevate palkadega pole suured YAd ja FAd jätkusuutlikud , üldsegi CL võitvat tiimi ehitades pead arvestama massiivsete palkadega . praegused 2 CL suurimat konkurenti põletavad raha ja on pankroti äärel , elatakse nn vana rasva peal

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> domingo enero 24 - 14:20, Editado domingo enero 24 - 14:22

Türgi ja Belgia oled sa vaatlusest välja jätnud, samuti Prantsusmaa, kes tänavu tegijad?

Too Hispaania klubi Coso atletico rajanes kolmel kõval laenul, lisaks üks põhimees müüdi maha. Praegune rivistus oleks liiga lõpuotsas kindlasti, enne pole nad 13. kohast eespool olnud. Pealegi tunduvad Hispaania klubid suht lahjadena sellepärast, et neil ongi valdavalt 12-13 arvestatavat mängijat ja ülejäänud juba mingid noored, püütakse palkadelt säästa ja mitte ühtki liigset mängijat omada. Näiteks CAD Europa on muidu suht kobe klubi, aga värku on nõrgim liige ja seepärast jääb Cosole alla. Asjad pole alati nii lineaarsed. Kindlasti ei oleks Navi seal 8. kohal, ma pole kindel, kas teisest liigast end kõrgliigassegi murraks, too on päris ühtlane punt seal. Selle massi pealt ei saa lihtsalt olla nii nõrk liiga kui ette kujutad. 

Ning kui mitmes riigis neist on kõrgeimate akadeemiatega klubi esimene? 

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lunes enero 25 - 14:46

Võtsin puhtalt edetabeli järgi. 

Eks see kah näha et Wageningen pole Hollandi 4+4 klubist vaid 4+3 nagu meilgi paar klubi. Sama valemiga on ka Cordoba ja Pusa ning Gantoise. Vaid Kalimdor on 5+4 klubi ning Strasbourg üldse imelik klubi oma 2+3ga kes mängibgi nagu Hattricki: võtab ühe põlvkonnaga mõned tiitlid ära ning müüb kõik maha ja ostab asemele uue noore põlvkonna langedes vahepeal 3. või 4. liigasse ning siis uuesti tippu. Sellejuures on kõige imelikum just FA2 kuna loogilisem tunduks pigem Taavi unistus FA4-5 ja YC10 sellises klubis(Lätis oli küll keegi selline).

Sain värkut nats kohendatud ning uuema raasuke parema ning odavama. Vahe pole küll suur. Üritab nüüd vana turule lükata. 

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lunes enero 25 - 20:52

Liiga seisukohalt liigagi mikroskoopiline parandus. Ainus kasu tuleks siis, kui saad vana puurivahi eest rohkem kui ostes maksid, milles ma aga kahtlen. Jääb endiselt koos Haapsaluga tugevuselt 7.-8. värkuks ning alla nii Tartu kui Kosmose omadele. Kui ambitsioon tõusta liigas, vajaksid klass tugevamat mängijat.

ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> lunes enero 25 - 21:52

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1897240

Ma müün selle varsti maha vast , kuidagi palju palka tahab varu keeperi kohta

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> lunes enero 25 - 22:21

Nu paremat polnud mõistliku hinna eest võtta. Kui oligi hind veel talutav siis kindlasti hirmus vana kes paari hooajaga ära vajub. Pappi ka vaja sest ikkagi plaanin YA4 ehitada kust siis saate uusi eestlasi koondisse omale osta :D üks YA4 võiks ikka eestlasi toota maailmas. Teiste riikide kõrged akadeemiad eelistavad nõrgemaid riike. Mingiks top3 klubiks ma ei kasva enne kui pooled praegustest on lõpetanud. Aga esimene minu akadeemiast pärit on Eesti koondises juba olemas kuigi teiste kasvatatud ja nii oligi parem: ta sai korralikku FA treenima ning mina vajaliku raha et statat laiendada. Omale jättes poleks ta praeguseks veel koondises vaid heal juhul shortlisti äärel. Ise olen mõned Albaania koondislased tatist üles kasvatanud sest kohalikus liigas pole teisi akadeemiaid peale minu oma.

Krt Chargers oleks peaaegu end välja kukutanud vb kui Navil poleks esimene mäng parim kaitsja viga saanud. Lineupi järgi tundub nagu oleks Chargers tahtnudki alla minna sest muidu 2 kaitsjaga ei mängiks. Mul vist ei lasnud 2 kaitsjat panna vaid mängisin 3 äärega ja keskel tühimik kui püüdsin Labinotit tiitlitest eemal hoida vahepeal. Suutsin nii mingile botile ikka kaotada küll viimases hädas :D

ee onuelver
Usuario
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> martes enero 26 - 10:04

3 ok eesti noort müügis kui keegi soovib

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2109007/transfer

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2122094/transfer

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1897240/transfer

ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa