Liga de Estonia temporada 47

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

H13 (86)


nz Luke Broadcast >> sábado diciembre 6 - 14:54
ja võtke välja, chiiterid :D
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Balthazor >> sábado diciembre 6 - 15:36
Nüüd vajab Veenus 10:0 võitu, mis pole küll välistatud, kuna ka Tartu#3 on mõnikord mänge kergelt loovutanud. Oleneb, kas pronks on talle oluline.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> sábado diciembre 6 - 16:21
eelmisel hooajal kaotas chelseale hooaja viimase 0-7 :D mine tea
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Taavi >> sábado diciembre 6 - 17:34
Ma jäin 5.daks :/ samm allapoole võrreldes eelmisega aga hooaja lõpp oli ikka kohutav
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sábado diciembre 6 - 20:47
Vaatasin üle Tartu viimase vooru mängud alates 5. hooajast: 8 mängust 2 viiki ja 6 kaotust. Ma ei tohi siinkohal nuriseda, kuna 6. hooaja lõpus olin mina see õnneseen, saades sealt oma teise võidu Meistrikas :D
Mu parimal mängijal oli siis 3,65 tärni :D.
Uuel hooajal loodaks esimese veerandiga teenida rohkem kui 7 punkti. Ei kujuta küll ette, kes neid siin vabatahtlikult loovutaks :D Kui aga uus mootor töötab nii nagu testmängudes, siis on vist reaalne koguda isegi 9 punkti viikidega :D Mõnes mängus pääseb tugevam ikka maksvusele, seega 36 punkti kogumine oleks juba tõsine pähkel.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> sábado diciembre 6 - 21:55
3s tiitel ilusti järjest, uue mootoriga ma olen rahulikult viies! :D
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Taavi >> domingo diciembre 7 - 02:27
hea töö


Ma saan ülehomme vast tc10 ehitama panna ja kohe on yc8 valmis :D
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> domingo diciembre 7 - 06:40
Järgmise nädala lõpul valmib ka uuele liigale kohane 20k staadion. Siis näeb, palju raha TW lõpuks alles jääb. Plaanis oleks siis fanshop uuendada ning mingi hetk TC9, kuid kui rahaga kitsas siis tuleb ilmselt Health Center 6 hoopis, mis oleks uute reeglite järgi ehk ka mõistlikum. Tuleb ka meeskonnas harvendust ja uuendust teha. Lõpuks peaks vähemasti 5 vaba kohta ka jääma. Ilmselt tuleb sisse tuua mõni võimsam laen, kuid nende peale käib karm rabamine, mullu oli mul plaan ka võtta juurde rohkem kui üks laen, kuid ei näkanud rohkemat.
Vaatasin ka üle oma staarkasvandiku, kes on Napolis teinud läbi kõva arengu ning jõudnud koondise shortlisti piirile. Hea, et ta sai Napolisse(TC9), mitte Macabisse(TC8). Napolis sai ta eelmisel hooajal väärt kogemusi ka CL mängudes, tänavu sai ta lammutada Bermuda liigas laenul olles.
Mu noortetiim teeb u21 Meistriliigas ilmselt võimsa rekordi uuel hooajal. Peangi nüüd ette võtma Exceli ning ajaloosektsiooni ja uurima, mis tulemus on senine rekord selles vallas.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> domingo diciembre 7 - 10:25
ma ei saa sellest aru kui vaatan FC Pusa staadioni numbreid. popularity kehvem kui minul, aga pahatihti tuleb 20,000 täis (vs Augur samuti). minul ei tule 20,000 kunagi täis (ainult vs Reinhard). Millest see siis veel sõltub. Pmst alati on mul piletid müüdud 'uutele' ostjatele. Nüüd sai TC 9 valmis ja otsustasin YC 9 ja ST 35,000 vahel valides, et panen siiski staadioni ehitama, kui hetkel see võimalus oli. eks näis, kas õige otsus või vale....see tähendab omakorda seda, et 1.5 hooaega pean veel YC8ga hakkama saama.....
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Balthazor >> domingo diciembre 7 - 11:23, Editado domingo diciembre 7 - 11:31
Mul ei hakka kindlasti uuel hooajal veel mingit staadioni teemat tekkima, vähetõenäoline, et järgmise hooaja lõpul mul 12+ vaba milli oleks. Kui just relegatsioonijärgses frustratsioonis paari põhimeest maha ei müü. Ilmselt ka ei korja ma sellist publikuväge kokku. Ning siis oleks vist üsna laastav 35k stataga teises liigas istuda.
Kuskilt meenub et publikule või popularityle mõjus halvasti kodus kaotamine. Ning olen kindel, et miski rändom komponent on ka valemis sees- tunamullu kui teises olid veel Kupikarud, said nad tihti 8000 täis ilma lives mänge vaatamata, neist kõrgema populaarsusega tiimid olid aga hädas, isegi olin vahepeal stabiilne alla 10k sats kuigi müüsin piletid kõik uutele ja vaatasin mänge otse niipalju kui võimalik. Vaid AA ja Chelsea vastu tuli rohkem publikut, nad olid aga kaugelt ka üle teiste popularity poolest.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> domingo diciembre 7 - 12:00
Mul 18st mängust tuli ~4 kodumängu 20k , suur osa oli 11-15k :S
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa