Liga de Estonia temporada 48 [2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Hooaeg 12 (164)


ee anarch37 >> sábado septiembre 6 - 08:17
Ei vea sul,seekord panen liiga kinni ja tulen otse tagasi,lootsin sellest alla kukkunud hiinlasest rohkem,kuna tal meeskonnas päris asjalikke vendi,aga tundub et pole hullu,mu kaitseliin peab.
ee anarch37
Usuario
Registrado2013-05-26
ee Kaarel >> sábado septiembre 6 - 17:39
Kui mu mängija saab mängus vigastada, siis kuidas ma teen nii, et teda asendaks paremuselt järgmine tüüp sellel positsioonil. Ma olen proovinud panna mängija esimeseks ja teiseks vahetuseks, kui vigastatada on saanud, aga ei midagi. Proovisin ka nii, et jätsin parima vahetuse pingilt välja, kuid siis tuli ikka vigastatatu asemele mingi s*tane noor.

Kas tõesti vahetus tuleb tõesti mingi randomiga?
See probleem on tegelt varem ka esinenud. Täna ma küll tean arvatavat põhjust, nimelt oli mängijale juba vahetus määratud. Kuid ikkagi, mille järgi see vigastatud mängija vahetamine toimub?
ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> domingo septiembre 7 - 01:05
Peaks random olema :/
ee Taavi
Administrador del Foro
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> domingo septiembre 7 - 06:10
Tolle vahetusega tundub tõesti olevat reegel, et platsile läheb kehvem asendus. Olen seda ise märganud ning ka globalis on sellest korduvalt juttu tehtud. Ainus lahendus on vist toda kehva venda pingile mitte võtta.
Läbi sai vist klubi ajaloo pikim võiduta seeria, kuid võrdne statt botiga teeb muret. Laene pole ikka saanud juurde, valikus veel alles 7 meest...ründaja kohalt oleks nõus lati isegi alla 4 algusse laskma, kaitses kindlasti mitte.
Järjekordne poolik on leidnud tee minu tiimi http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-717983
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> lunes septiembre 8 - 17:17
Oh seda õnnetust, ei ole suutnud veel ühtegi väravat lüüa. Nii vist ei saa võita. Ehk saab keegi ikka jala valgeks varsti, muidu on küll väga nutune seis !
ee Andy
Novato
Registrado2013-07-25
ee Balthazor >> lunes septiembre 8 - 17:49
Asi kisub hapuks, kui oled enamuse mängu arvulises ülekaalus ning suudad selle ajaga hoolimata domineerimisest ikkagi mängu ära kaotada. Ning poleks priipääsmeid välja jaganud ega otse jälginud, jäänuks publikuhulk ehk isegi alla 7000. Eelvaade ei pakkunud mulle ainsatki kaotust, kuid eks värske laenu varane vigastus tähendas, et ründejõust üks tärn kohe lännu.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> martes septiembre 9 - 16:02
Irw...clean sheets tabelisse on jõudnud mu kaitsja, kes sattus sinna seeläbi, et vahetusest tulnud värku sai teisel poolajal vigastada ning kaitsja liikus tema asemele. Vaene vigastatu ei saanud aga enda nimele nullimängu.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> miércoles septiembre 10 - 17:15, Editado miércoles septiembre 10 - 17:16
Meeldivalt veenva võidu sain võõrsil. Taktikaga mängimine tuli kasuks.
ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> sábado septiembre 13 - 10:17
Krt lisaaeg karikas on tõesti halvim, mis saab juhtuda- mis siis, et Hasquin jälle penaltiseeria ära tõi. Õhtusele liigamängule tuleb minna ikkagi laibaautoga :D
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> sábado septiembre 13 - 19:25
Hooaeg on hästi alanud. Kuid rahulikult ei saa võtta, sest järgmine mäng on Anomaalia vastu, keda pole kordagi võitnud. Isegi viik on olnud harukordne juhus olnud. Kuid loodan parimat, et mehed jätkavad enda ulmeliselt head vormi.

Karikast langesin väga õnnetult välja, nüüd saab ainult liigale keskenduda.
ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee anarch37 >> domingo septiembre 14 - 04:50
Karikas saab järgmise ringiga minu jaoks otsa,jälle Augur,kohe ei saa sellest ümber,seda üllatust mis noorte hulgas vaevalt korrata õnnestub,juba selle botiga siin jahmerdasin,ning napilt tuli....
ee anarch37
Usuario
Registrado2013-05-26
ee Andy >> domingo septiembre 14 - 13:30
Endal läks karikas nii nagu viimased kolm hooaeg ikka, penaltite peale ja seal sain Paluperalt lüüa. Viimased kolm hooaega sama keiss, poisid ei löö lihtsalt ära.

Ja müsteerium jätkub staadioni täituvusega, mängid liiga liidriga kellel on liigas populatsioon teisena kõige suurem ja saad 8k rahavast aga mängides Torniga kellel on ainutl 10k rohkem populatsiooni ja tuleb täismaja müstika.
ee Andy
Novato
Registrado2013-07-25
ee Kaarel >> domingo septiembre 14 - 16:17
Mu fännid on laisad ning ei viitsi võõrsilmängudele sõita :D
ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> lunes septiembre 15 - 03:35
Andy, ju pead jälgima, kes sul pidevalt mööda kõmmutavad ning need välja vahetama. Ning leidma väravavahi, kel on sünnipäraselt hea vaist nende tõrjumiseks nagu mu Hasquinil. Mul on meeskonnas ka üks ohtlik liige, mu parim ründaja Minlibajev, kes lööb penalteid suht halvasti- oli probleeme noorteliigas, paaril korral komistanud ka liigamängudes ning playoffis. Karikas juhtus ta õnnekombel tabama, liigamängudes ma määran lööjaks ka kellegi teise alati.
Pealtvaatajate teema on jah müsteerium omaette, 8000sel tulid täismajad suht kergelt, isegi ei rabelenud veel uute fännide otsimisega ning mõnikord ei vaadanud laiviski. 14000sel olen 9000 saanud kätte vaid korra- mullu viimases mängus just Alkohoolikute vastu ning siis lausa täismaja. Kõik uue staadioni kodumängude piletid olen laiali jaganud ning enamuses ka uutele jälgijatele. Ilmselt ei saa 20k staadionile mõeldagi enne kui oled Meistrikas ning sealgi Aashole ühe põlise meeskonnana sai ka alles mulluse hooaja lõpupoole 14000se staadioni, kuigi mänginud Euroopaski korduvalt. Haapsalu ja Anomaalia populaarsuste vahe on suht pisike, kuid üleeilset mängu koos 20%-ga vaatas vähem rahvast kui Haapsalu mängu, mille suutsin maha magada.
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> lunes septiembre 15 - 18:48
mul ML-is põhiründaja on löönud 10 aga teine ja kolmas ründaja kahepeale 1 :(

vist oli viga, et ühte ründajat juurde ei soetanud. tiitli kaitsmine jääb ära mul...
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18