Liga de Estonia temporada 48 [3.1]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Hooaeg 9 (22)


ee Kaarel >> lunes mayo 5 - 18:38
Vahel jah nad ei suuda ära lüüa. Mul on sama jama.
Järgmine hooaeg hangin endale ründaja, kellel pole unpredictable või roaming oskust, tundub et need on parajad pidurid ründemängijale.

No unpredictable seetõttu, et iial ei tea millal ta otsustab skoorida ning roamingu tõttu pole õiges kohas.
Mul üks ründaja, kellel on mõlemad oskused ning tulemus on kohutav. Poiss ei suuda isegi nõrkadele ära lüüa.



Muidu on meil üsnagi põnev võitlus 2. koha nimel. Arvatavasti saab otsustavaks see, kes BOTidelt suudab rohkem punkte võtta.
ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Tannu >> martes mayo 6 - 18:35, Editado martes mayo 6 - 18:37
Hooaja lõpus tuleb vist kõik ründajad maha müüa ja paremad osta. Ühtegi võimalust ei suuda ära realiseerida. Oli sama palju lööke kui vastasel aga ikkagi 3-0 kaotus tuli. Kaks väravat tulid veel karistuslöökidest lampi
ee Tannu
Usuario
Registrado2014-01-10
ee Kaarel >> miércoles mayo 7 - 18:28
Ma arvan, et siin mängus on pigem hea väravavaht väga tähtis!
Kuigi jah, väga närvi ajab see halb realiseerimine.
ee Kaarel
Usuario
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Tannu >> miércoles mayo 7 - 18:56
Täna ka mängus sai keskkaitsja vigastada ning tema asemele pandi poolkaitsja kuigi pingil oli teine keskkaitsja olemas. See on juba tavaline et vahetatakse suvalisi mängijaid valedele positsioonidele.
ee Tannu
Usuario
Registrado2014-01-10
ee Balthazor >> jueves mayo 8 - 03:12
Krt mul on väravavahi kohta eriarvamus, rohkem loeb vast tugev kaitseliin isegi. Mul peaks Enel Kartoamm olema vaat et 2. liiga parim värku, aga pigem on tema osutunud üheks põhjuseks, miks tänavu võitlen püsimajäämise eest. Kuradima tihti on tema tõrjeprotsent täpsetel pealelöökidel alla 50, tüüpiline tal 3 löögist 2 sisse lasta. Nüüdseks müüdud noorem ja kehvem ning ka praegune belglane lasevad 1-2 mängus ehk sisse, aga palju rohkemate pealelöökide hulgast. Eneli aegu olin sisselastud väravate poolest liigas 2. kohal Kupikarude järel
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Tannu >> sábado mayo 10 - 18:30
Lootsin tänase võiduga liigas võitlust teise koha eest põnevamaks teha aga mitte kuidagi ei suuda siis võite saada kui on pinge peal.
ee Tannu
Usuario
Registrado2014-01-10
ee Balthazor >> miércoles mayo 21 - 05:02
Tänavuseks löödi siis 3. liiga inimmeeskonnad laiali kahe grupi vahel. Ärge siis uusi botte üles laske
ee Balthazor
Usuario
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn