Liga de Israel temporada 50

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

עונה 10 (224)

il ofer cohen >> viernes junio 13 - 18:58
גם בלי הפציעה של השוער שלו הייתי מנצח
השער הראשון הובקע לפני, והפציעה לא מנעה ממנו להבקיע (השוער שלי שקיבל ציון 10 כן)
מה שבטוח זה לא היה נגמר 5:0 אלא 1 או 2 מקסימום.
גם השער שכבשתי עד הפציעה (אלא שאחרי זה באמת לא רלוונטי) לא היה על ידי אחד החלוצים שלי...
il ofer cohen
Novato
Registrado2013-02-05
il Jordy Cruijff >> viernes junio 13 - 19:00
אף פעם אי אפשר לדעת מה היה קורה אם, אבל כנראה שבאמת כן...
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il basta >> viernes junio 13 - 19:51
זה לא משנה מה היה קורה אם...
נצחון גדול לעופר. כל הכבוד
il basta
Usuario
Registrado2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il ofer cohen >> viernes junio 13 - 19:56
אתה מתכוון לקנות שוער מחליף זקן כחלק מהפקת לקחים ?
il ofer cohen
Novato
Registrado2013-02-05
il basta >> viernes junio 13 - 20:03
אולי
il basta
Usuario
Registrado2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> sábado junio 14 - 08:03
צודק (לא משנה מה היה קורה אם).

אני דווקא רואה שוער צעיר...
טוב, נראה מה יהיה איתו.

בכל מקרה, כמו שכתבתי לפני הרבה זמן, אני כנראה יאבק על מקום 6 העונה, לא חושב שיוכל להחזיק מול טל שפירא וסתיו עם הסגל הנוכחי שלי,מידפילד בפיגור לעומתי אבל גם יכולים לעקוף, לכן כנראה זאת תהיה הפעם האחרונה שלי באלופות, לפחות בזמן הקרוב.

נקווה שסוף סוף אני יגרום לכך שיהיו לנו 6 נציגות בבתים (כלומר אני יעפיל מסיבוב 1/2 לשלב הבתים של אירופה), אפשרי בהחלט.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il Jordy Cruijff >> sábado junio 14 - 11:54
אגב, בינתיים בגביע סיבוב הבא צפויוית להשאר 2 משלוש הגדולות בלבד, אני או ירושלים, ופינק או אסום.

אם יהיה מפגש בין הגדולות סיבוב הבא ואני יודח, הכרטיס מהגביע ישאר בגביע ולא ילך לליגה, טוב, נראה מה יהיה.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il Dave >> sábado junio 14 - 14:58
עוד הפסד בבית, סהכ הפסד חמישי ברציפות, הפעם גם לא הייתי יותר טוב מהיריבה מאוד מדאיג ומאכזב... נקודת האור היחידה הוא החלוץ החדש שהגיע היום וכבש צמד
il Dave
Usuario
Registrado2013-07-22
il FC Wanaka
il stav >> domingo junio 15 - 18:34
תיקו 2:2 מצד אחד תוצאה אדירה אבל עד דקה 70 הובלתי 2:0 לכן זה קצת מאכזב אבל עדיין תוצאה אדירה שלי מול אחת מארבעת הגדולות...
il stav
Usuario
Registrado2013-02-08
il טל >> martes junio 17 - 17:41
אני לא מאמין שהפסדתי במשחק של 25-4 לי בבעיטות.
אני לא מבין למה השוער שלי תמיד מקבל 3 ושל היריב מקבל 10.
מה לא בסדר עם השוער שלי, ולמה הוא משחק חלש כל כך ולעומת זאת השוערים של היריבות, לפחות חצי מהמשחקים מולי עם 10!!

מאוד קשה עם מנוע המשחק החדש,וזה הופך את הקבוצות החלשות לקבוצות עם עוקץ גדול מאוד.

מקווה לסיים חמישי ואפילו שישי.
נראה מה יהיה, בהצלחה בהמשך!
il טל
Novato
Registrado2013-07-20
il Jordy Cruijff >> martes junio 17 - 18:09
קורה, לכל קבוצה יש ימים טובים ופחות טובים, אולי אתה משחק עם בעיטות עם סיכון גבוה ולכן בועט יותר והשוער עוצר יותר בקלות ולכן מקבל ציון יותר גבוה והיריבים עם סיכון בינוני (ולמרות זה- לא יודע מה עדיף), קשה לאמר...

ובינתיים 2-0 לי על פינק, צמד לחלוץ החדש, מחר ניצחון על סתיו כמעט יבטיח לי את המקום הרביעי, ותיקו יקרב, הבעיה- שעה אחרי משחק אלופות קריטי (שגם למשחק הזה כל השחקנים שלי בלי יוצא מן הכלל יגיעו עייפים, חלק יותר וחלק פחות).
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il basta >> martes junio 17 - 20:04
אצלי עונה מתסכלת במיוחד!!!
- ליגת האלופות - עפתי.
גביע - מחמיץ פנדל (אהרון) ועף.
ליגה - הפסדים לא מחוייבים כמו היום, 27-10 לי בבעיטות...ו 2-0 אדיר למידפילד עליי.
אני כבר בונה את העונה הבאה - חבל!
il basta
Usuario
Registrado2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> martes junio 17 - 20:12
עדיין העונה ממש לא נגמרה אצלך, אם תגיע רחוק באירופה (חצי גמר ומעלה), זה יוכל לפצות על הרוב לדעתי...

בכל מקרה, מחר הגרלת חצי גמר הגביע, אני עופר חיפה ואסום נהיה שם, צריך לזכור גם שחיפה מארח את הגמר, אם יקבל את אסום- הוא פייבוריט ברור לזכיה (וגם אם יקבל אותי), אם אני יסיים ב4 הראשונים אז הסיכוי היחיד שמקום 7 לא יהיה שווה כרטיס לאירופה הוא אם אסום יגיעו לגמר ויעברו את אחת מ4 הגדולות האחרות.

בנוסף, מעניין לציין שמשעה 18:30 היום עד שעה 7:30 מחר יהיה/היה לי רצף של 4 משחקים ב13 שעות ((ירושלים חוץ גביע, פינק בית ליגה, סובוטיקה בית ליגה, סתיו חוץ ליגה), את כולם אני רוצה לנצח וממש אין לי מחליפים אחרי החלון, נראה איך נצא מזה בשלום, בינתיים ניצחתי את שני המשחקים הראשונים, אבל העייפות חוגגת...
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il טל >> miércoles junio 18 - 04:21
אני משחק עם בעיטות בסיכון בינוני..
il טל
Novato
Registrado2013-07-20
il Jordy Cruijff >> miércoles junio 18 - 06:18
והפסד שלי לסתיו, קצת פותח את המאבק, אבל מבחינתי העיקר שרצף 4 המשחקים עבר בשלום.

אז לא יודע למה טל...
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08