Liga de Israel temporada 60

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

הישראליות באירופה עונה 9 (114)

il AP >> lunes abril 14 - 09:08
בתים נוראיים, מקווה מאוד שתוכלו לשרוד אותם...
il AP
Novato
Registrado2013-06-19
il joest5 >> lunes abril 14 - 12:43
כן. בתים לא קלים קיבלנו הפעם.

האמת היא שהבית שלי יחסית לאחרים פחות קשה אבל גם בו יש 3 קבוצות לא רעות בכלל ואם הקבוצה שלי לא תהיה במיטבה היא תתקשה לעלות. בכל זאת אני פייבוריט וצריך לעלות מהמקום הראשון.

עופר קיבל הפעם בית הרבה יותר קשה עם ווגניגן ההולנדית שהיא אחת הקבוצות הטובות בהולנד שהיא הליגה הטובה באירופה ועם ליברפול שהדיחה בעונה שעברה אותי ואת מכבי ואנחנו כבר יודעים כמה קשה לשחק נגדה. הקבוצה הצרפתית אולי פחות טובה אבל גם בה אי אפשר לזלזל. ועדיין לעופר יש קבוצה חזקה מספיק בכדי להצליח ולעבור את הבית הזה.

הפועל קיבלה בית עם קמבור שהיא ללא ספק אחת הטובות באירופה אבל שתי הקבוצות הנוספות פחות טובות והפועל בהחלט יכולה לעבור.

מכבי לעומת זאת נפלה על מה שאפשר לכנות בית המוות. לוסט קיז שלמרות העדרות מהמפעל בעונה שעברה היא עדיין אחת הקבוצות החזקות באירופה ואסטרוגה שגם לה ממש לא חסר. אפילו פרנקפורט המקדונית היא קבוצה ששמתי עליה עין וביחס לדרג הרביעי היא קבוצה חזקה מאוד. יהיה מאוד מאוד קשה למכבי ואני חושב שמקום שלישי והשארות באירופה יהווה הישג עבורה.

לגבי טל שפירא והליגה האירופית אני חושב שהעונה היא יותר עונת התנסות עבורה מאשר עונה שאפשר לצפות ממנה למשהו. אני לא חושב שזו עדיין קבוצה מספיק טובה להתחרות כשווה בשלב הבתים של הליגה האירופית (אולי עוד עונה או שתיים). כמובן העובדה שמעבר לרמה שלה היא קיבלה בית מאוד קשה לא עוזרת.

לגבי המיקום של ישראל אז זה לא תלוי רק בנו אלא גם ביריבות שלנו ובעיקר איטליה. נכון לעכשיו יש לנו 5 נקודות יתרון עם פתיחת העונה הבאה. אני מאמין שאם אכן 3 ישראליות יעלו זה יספיק לנו בכדי להחזיק במקום השלישי לפחות לעוד עונה. כמובן שעדיין רצוי להשיג כמה שיותר נקודות בכדי לשמור על הפער (ואולי אפילו להגדיל אותו). זה כבר לדעתי יהיה תלוי בעד לאן יגיעו אלו שיעלו (בתקווה שיהיו לנו כאלו) הן אצלנו והן אצל האיטלקים.

שיהיה בהצלחה לכולנו.
il joest5
Traductor
Registrado2013-02-07
il Jordy Cruijff >> martes abril 15 - 06:30
תראו אגב את בית 1 בליגה האירופית, לא היה מבייש את ליגת האלופות, אולי לא כל כך קל שם...

בכל מקרה בינתיים עופר מסיים ב3-3 בחוץ, קצת מאכזב יחסית לכמות המצבים מצד שני הוא היה בפיגור דקה 84 אז בסדר. הבית שלי ושלו הם הבתים הכי חזקים השנה לדעתי ונראה אם נעבור.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il AP >> martes abril 15 - 07:35
ניצחון של הפועל תל אביב על הקבוצה האוקראינית 5-2, למרות מכת פציעות ותשעה שחקנים בסוף, אבל הם כיפרה על זה בבליץ פתיחה אדיר.
il AP
Novato
Registrado2013-06-19
il Jordy Cruijff >> martes abril 15 - 08:03, Editado miércoles abril 16 - 10:56
כן, כל הכבוד, ניצחון (6-2 אגב) חשוב מאוד.

גם חיפה מנצחים בחוץ ומצבם נראה טוב מאוד.

רק אני עם הפסד מאוד מאכזב לאסטורגה בבית, השוער שלו כיכב עם 15 הצלות מ16 בעיטות (גם שלי היה בסדר גמור), אבל המפתחות שלו לניצחון היו שהוא שם את החלוץ הטוב בימין ואני לא שמתי אף אחד בשמאל(מהלך טקטי מבריק שלו,טעות שלי שלא חשבתי על זה), בנוסף הירדני הגבוה שהחטיא בצרורות וכמו שדייב אמר על השוער שלו "חתם את שחרורו מהקבוצה" (לפחות אם יהיו קונים במחיר סביר).
ואם מדברים על מפתחות, אז במחזור הבא אני מולם במשחק חוץ שעוד הפסד ואני כנראה עף מהמפעלים האירופים, האמת, אני לא מאוכזב יותר מידי כי אחרי שראיתי את ההגרלה זאת הייתה הציפיה שלי אז נסתדר, העונה כנראה לא יהיו הרבה הישגים.

אז ס"ך יום בינוני לישראליות- 2 ניצחונות חשובים להפועל (גם הפועל חיפה), תיקו קצת מאכזב אבל לא אסון גדול מידי לעופר והפסד מאכזב מאוד לי.
נקווה לשיפור בהמשך.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il Jordy Cruijff >> jueves abril 17 - 08:04
ושוב הפועל והפועל מנצחים, יפה מאוד, למרות שכאן מגיע גם כל הכבוד ליריבות שויתרו.

ובזמן שהם משחקות מול הרכב ב של קבוצות כאלה, אני ועופר נפגוש את הקבוצות החזקות של הליגה ההולנדית, עופר פייבוריט אבל לי יהיה קשה מאוד מול קבוצה אדירה עם ממוצע כוכבים גבוה יותר מכל קבוצה בליגה הישראלית בחוץ.
נקווה לטוב, אצלי לפחות יש עוד קבוצה שהפסידה פעמיים אז גם אם אני יפסיד היום אני במצב לא הכי רע.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il Jordy Cruijff >> sábado abril 19 - 10:53
בינתיים תיקו מרשים מאוד של הפועל מול קמבור, 5-5 בבית.

כל הכבוד!
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il טל >> sábado abril 19 - 15:26
ניצחון בית שלי באירופה!!! 2-0!!! אני עדיין לא מאמין...
il טל
Novato
Registrado2013-07-20
il Jordy Cruijff >> sábado abril 19 - 19:27
כל הכבוד! רק אני בלי ניצחון (ונקודות) נראה מה נעשה היום.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il ofer cohen >> sábado abril 19 - 21:41
ניצחון חשוב מאוד ולא קל 3:2 על ליברפול האימתנית שגם חיפה וגם מכבי לא לקחו להם נקודות בחוץ מביא לי יתרון לא קטן בבית המאוד קשה שלי באלופות.
בהנחה שעוד יומיים אני ינצח אותם בבית (מה שבכלל לא מובטח) נראה שהם הולכים החוצה מהאלופות,
אבל עוד חזון למועד...
il ofer cohen
Novato
Registrado2013-02-05
il Jordy Cruijff >> domingo abril 20 - 07:03
כן, נקווה שהגיע זמן הנקמה.
אגב, אני כן ניצחתי בחוץ (ועוד 3-1) (חיפה גם לקחו נקודות עם 2-2), אבל בבית לא הצלחתי (וגם חיפה) לשמור על זה ועפתי עם 3-0, קל בטוח לא יהיה לך...

אצלי בינתיים עוד הפסד היום, 3/3 הפסדים בינתיים ואני בדרך הבטוחה להתמקד בליגה ובגביע מוקדם מהצפוי.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il ofer cohen >> lunes abril 21 - 13:00
מוזר שגם אני בבית כשלתי מולם
אפשר להאשים את השוער שלהם שהיה נהדר אבל היות וזה מטיב חוזר - אולי יש עוד משהוא שאני לא מבין...
בכל מקרה, מצבי עדיין סביר אם כי במאבק פנימי עם האנגלים - אני צפוי להפסיד ):
il ofer cohen
Novato
Registrado2013-02-05
il Jordy Cruijff >> lunes abril 21 - 13:14
באמת קשה להסביר, תמיד הם טובים יותר בחוץ, אולי כי הרכבים הגנתיים עובדים טוב יותר בחוץ, אבל עדיין הם היו אמורים להשיג תוצאות לפחות זהות אם לא יותר טובות בבית.

בינתיים גם אני מנצח 5-1 את פרנקפורט וחוזר לחיים, הם ניצחו אותי 3-1 אז יש לי יתרון עליהם אם נהיה בשיוויון נקודות, זה אומר שאם הם יפסידו ללוסט קיז בחוץ ואסטורגה בבית, אני בשלב הבא, אבל אני יקווה לא לבנות על זה ולקחת עוד נקודות.
il Jordy Cruijff
Novato
Registrado2013-04-08
il joest5 >> lunes abril 21 - 17:14
המעניין לגבי הליברפול האלו הוא שבשתי העונות האחרונות באירופה אם מוציאים את המפגשים שלה מול הקבוצות הישראליות אז ממש לא רואים אצלה בעיה בבית או יכולת יוצאת דופן בחוץ. אין ספק שבבית היא טובה הרבה יותר מאשר בחוץ. רק מול הישראליות זה שונה, מעניין למה.

ואני מבטיח את ההעפלה לשלב הבא למרות משחק ממש לא מי יודע מה של הקבוצה שלי שמנצחת בקושי בבית 5-4 קבוצה פחות טובה ממנה ושעוד עלתה עם כמה צעירים שבדרך כלל לא משחקים. אבל החשוב זה הניצחון וההעפלה לשלב הבא, עכשיו נותר רק להבטיח את המקום הראשון, נקווה שלא לפשל בזה.
il joest5
Traductor
Registrado2013-02-07