Liga de Lituania temporada 17

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

26 sezonas (252)


lt Justas >> jueves octubre 6 - 21:32
Tau, Apuokai, nereiktų dėt 'play to win', kai žaidi prieš stipresnę komandą išvykoj :) Namie viskas tvarkoj, bet išvykoj taip ir prasileidi po 3-4 goalus :) Aišku dabar kai arenas pabėgo, tai kitos išeities kaip ir neturi, nes iš likusių rungtynių turi tikėtis fortūnos šypsnio ir laimėt, ne tik lygiom prieš stipresnius varžovus žaist :)

Bet šiaip tavo komandos šitą, turbūt ir pats pripažinsi, ne itin vykusį sezoną nurašyčiau tikrai ne tavo taktinėms gudrybėms ar jų trūkumui. Paprasčiausiai tavo žaidėjai lyginant su kitomis I-os lygos komandomis turi per mažai taktikos ir special attributų trūkumas stiprus.

Nesigilinsiu labai stipriai, bet kaip matai per kraštus bankių krūvą prasileidai, tai širdis džiaugias, kad bent jau su 2 DCB žaidei. Galiu pasakyt, kad 4 goalus prasileist jau yra labiau fortūnos trūkumas, negu dėsningas rezultatas, negu kai buvo tuo metu kai be DCB žaisdavai. Bet iš kitos pusės, tai tavo DCB yra dar tokie avinėliai, palyginus su kaip turi atrodyt tikras DCB (gerokai per mažai blockingo). Taip pat LB/RB mar marker + winger sudėk. Jei laikas spaudžia, užteks tik man marker.
lt Justas
Usuario
Registrado2014-01-08
lt Apuokas >> jueves octubre 6 - 21:43
Viena is bedu ta, kad mano komanda per silpna pirmaj lygai. Apie fortuna su arenu reiktu kalbet, tarpusavio susitikimuose jis ja pasikinkes :D
lt Apuokas
Usuario
Registrado2013-12-12
lt Andriusr >> sábado octubre 8 - 09:59
Ignalina priverte pasijaudinti ir pakovoti.
lt Andriusr
Novato
Registrado2013-09-21
lt arenas >> sábado octubre 8 - 11:13
Maloniai nustebino varžybų pirma pusė, tačiau Siesartis įrodė kodėl yra pirmoj vietoj :)
lt arenas
Usuario
Registrado2013-07-25
lt FC Ignalina
lt Bagacius >> domingo octubre 9 - 20:27
Likus 3 turams jau uztkrinta 1 vieta man, jega
lt Bagacius
Usuario
Registrado2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Apuokas >> domingo octubre 9 - 21:16
Man jau irgi panasu paskutine uztikrinta :), grysiu i antra lyga taves skriaust bagaciau ;D
lt Apuokas
Usuario
Registrado2013-12-12
lt Bagacius >> lunes octubre 10 - 10:59
Dar pažiūrėsim kas ką skriaus :D
lt Bagacius
Usuario
Registrado2013-03-29
lt FK Grigiškių Šviesa
lt Apuokas >> lunes octubre 10 - 12:12
Arena va nuskriaudziau :)
lt Apuokas
Usuario
Registrado2013-12-12
lt arenas >> lunes octubre 10 - 14:33
Ai žinok neskaudžiai nuskriaudei :D
lt arenas
Usuario
Registrado2013-07-25
lt FC Ignalina
lt Apuokas >> lunes octubre 10 - 15:33
Jeigu igyvendinsiu utopini plana ir paimsiu 2 pergales is eiles, o tu patirsi 2 pralaimejimus. Tai greiciausiu keliu issiusiu tave zemyn :)
lt Apuokas
Usuario
Registrado2013-12-12
lt Justas >> lunes octubre 10 - 17:02
Čia jei taip ir toliau tai ir 3ią vietą tuoj prarasiu :/
lt Justas
Usuario
Registrado2014-01-08
ua Mantvydas >> lunes octubre 10 - 18:59
Sveikinimai užsitikrinus pirmą vietą Andriau! :) Kažkodėl man atrodo, kad greit Siesarčio titulai taps įprastu dalyku :D
ua Mantvydas
Usuario
Registrado2013-05-28
lt FK Puntukas
lt Justas >> lunes octubre 10 - 19:18
O tiksliai, jau užsitikrino :D Galbūt per vieną dieną sugebės net 2 titulus užsitikrint? :D Kad ir kaip ten bebūtų, sveikinu!
lt Justas
Usuario
Registrado2014-01-08
lt Ziu ✔ >> lunes octubre 10 - 19:19
Saunuolis, Andriau! Super sezonas!
lt Ziu ✔
Usuario
Registrado2013-11-02
lt Andriusr >> martes octubre 11 - 03:21
Aciu uz sveikinimus. Beveik tobulas sezonas iskovoti du titulai, gaila tik nepavyko prasimusti europoje i grupiu etapa. Sezono pabaigoje komanda demonstravo tobula forma.
lt Andriusr
Novato
Registrado2013-09-21