Liga de Letonia temporada 22 [5.3]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

29. sezona (25)


lv vairogs >> domingo febrero 26 - 21:02
Izrādās ,ka otrā vieta līgā nemaz nav nekāda medusmaize ...

Pirku biļetes un ieraudzīju ,ka Extra atrodas 5.8 līgā (tātad zemāk par mums), izrādās zaudējis pirmajā izslēgšanas kārtā , tādēļ tā !
lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> miércoles marzo 1 - 10:02
Kā lai motivē džekus cīnīties līdz galam un neatslābināties , jau otro spēli pēc kārtas ielaisti vārti ģērbtuvē ...
lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> jueves marzo 2 - 09:14
Nu jā, nezinu kā lai motivē.

Man arī bijušas līdzīgas problēmas

P.S. Apsveicu ar vakardienas uzvaru
lv Lukstins88
Usuario
Registrado2013-09-12
lv vairogs >> jueves marzo 2 - 14:08
Vakar veiksme stāvēja nedaudz klāt ...


Vakar paklejoju vēsturē , un izrādās ,ka kopš es pacēlos uz šo līgu , esam trīs līgas ilgdzīvotāji (ieskaitot Valmieru) , visi pārējie nāk un iet ... ;D
lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> jueves marzo 2 - 14:09
Izdevās tā nomotivēt savējos ,ka neielaida šodien nevienus vārtus , bet arī neiesita ...
lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> jueves marzo 2 - 21:25
Man ar izdevās nomotivēt ka iesita 4 golus, bet ielaida 2 no 3 sitieniem :D
lv Lukstins88
Usuario
Registrado2013-09-12
lv Lukstins88 >> viernes marzo 17 - 09:46
Vairog, apsveicu ar titulu. Pelnīti
lv Lukstins88
Usuario
Registrado2013-09-12
lv vairogs >> viernes marzo 17 - 12:07
Paldies! ;)

Izjaucu mūsu ilgdzīvotāju trijotni šai grupā !

Bez jūsu palīdzības varētu arī nesanākt pārvākšanās , tagad ar abi ar Stars iekodāt galvenajam konkurentam , man atlika tikai noraudzīties no malas un vākt savus punktiņus...

Pharmacy ar savu sniegumu ļoti pārsteidza mani visas sezonas garumā , kā sāka izrāvienu no kādas 7. vai 8. vietas ,tā paskrēja garām visiem , es tikai paspēju tabulā skatīties ,kā šis kāpa uz augšu ...

Man ļoti paveicās pašās sezonas beigās ar kalendāru , atpaliku no šā 4 punktus un sāku domāt ,ka izredžu jau faktiski nav , īpaši pēc savstarpējās spēles neizšķirta ...
Sāku domāt ,ka varbūt rezervistiem jāsāk ļaut spēlēt , bet tad ieskatījos kalendārā , man visas pēdējās 4 spēles pret lejasgala komandām ,bet šim pret visām augšgala , tad sapratu ,ka izredzes vēl ir - tikai obligāti jāvāc savi punkti un klusībā jācer ,ka pretinieks var punktus zaudēt pret spēcīgajām komandām ...
Tā kā beigās viss likumsakarīgi beidzās ...

Stars un Valmiera ar patīkami pārsteidza , vīlos vienīgi Limbažos , jo pirms sezonas ,es viņus uzskatīju par līgas galveno favorītu ,bet beigās viss kājām gaisā sagriezās , sākumā vēl turēja līdzi ...

Ādaži nepārsteidza - tie jau pierādījuši , ja grib ,tad var ...


****Veiksmi visiem nākamsezon un paldies par šo interesanto(nu jau kārtējo) sezonu !
Bija prieks ar jums spēlēt ! ;)

Ps. Pharmacy - vēlu veiksmi pārspēlēs !
lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> viernes marzo 17 - 14:06
Īsumā par savu sezonu:

Mazliet nepaveicās, vnk bija spēles kurās tika zaudēti punkti spēles pašās beigās. Protams ne man vienīgam būtu šāda atruna, bet nu tomēr.

Pēdējā mačā paveicās, jo spēlēju ar rezervistiem, man neko vairs nevajadzēja
lv Lukstins88
Usuario
Registrado2013-09-12
lv Lukstins88 >> viernes marzo 17 - 15:06
Kopumā ņemot esmu ļoti apmierināts ar sezonu. Beidzot starpsezonā tika paveikts (bija krietni vairāk brīvā laika) ļoti labs darbs spēlētāju piesaistei.
Šur tur, protams, kaut kas pietrūka, bet iestrādes ir veiktas, tagad tik uz priekšu
lv Lukstins88
Usuario
Registrado2013-09-12