Liga de Letonia temporada 43 [5.8]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

35. sezona (58)


ua honza >> viernes enero 12 - 23:08

@Indriko.Pilnīgi garām!Lai kopienas adminis pārkāptu godīgas spēles noteikumus!Jūsējam pilsēta ir Liepāja,tam īsti nav pilsētas(vieta ir komandas stadionā un nosaukumā).

ua honza
Usuario
Registrado2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv Indriko >> lunes enero 15 - 19:27

Nu ko.... sezona iegājusi noslēguma fāzē.. un kā izskatās mana vizīte 5.līgā līdz ar to arī noslēgsies vismaz uz sezonu, bet jāatzīst beigas tagad interesantas - gandrīz katrs, katram atņem punktus, ko sezonas ievadā varēja ierakstīt blociņā laughing

lv Indriko
Usuario
Registrado2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv vairogs >> martes enero 16 - 16:56

Man laikam līdzīgi ar to vizīti , lai gan nevar vēl sapriecāties un vēl jāpārkāpj pāri suņa astei !

Mani tieši sezonas otra puse kārtīgi garlaiko , ja pašā sākumā centos neatpalikt no abām Ogrēm kas spēcīgi iesāka , laidu tikai kaujas sastāvu laukumā , tad arī sagaidīju pretinieku aizķeršanos un palidoju garām!

Tagad ilgu laiku galvenais uzdevums turēt vismaz 3 uzvaru starpību līdz sekotājiem , vēl kādas 4 spēles šādi jānotur ...

Un otrs - dot visiem obligātās spēles , to arī būšu faktiski izdarījis , tā kā sezonas beigās atkal varēs maukt ar līderiem !

Un domāju ,ka pietiekami daudzi dod tās pieredzes tieši otrajā sezonas pusē ,tādēļ arī ir tās svārstības rezultātos !

lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
ua honza >> martes enero 16 - 19:49

@vairogs.Tev gadījies īsastes suns sezonas beigās!Mana komanda tagad ieraudzīja tuneli ar iespējamo gaismu!laughing

ua honza
Usuario
Registrado2016-02-19
lv Taurupes Zaļā Kļava
lv Jānis >> jueves enero 18 - 10:48

Man sezonas sākums izskatījās cerīgs,vidus bija auzās zaudēju daudzas spēles,kuras bija jāņem. Nu izskaņa jau labāka,sanāk savākt punktus.

Reali, vajag labāku pussargus. agrāk ar īri varēja izlīdzēties, bet pēdējās sezonās īres tirgus nav tik piesātināts, un parasti arī nesanāk nosolīt.

lv Jānis
Novato
Registrado2016-05-17
lv Jānis >> jueves enero 18 - 11:20

@indriko

Nekas, sestājā līgā varēsi savākt lielāku TV naudu,vienīgi stadionu savākt pilnu gan būs grūti,ja tiksi pie daudz botiem.

lv Jānis
Novato
Registrado2016-05-17
lv Indriko >> jueves enero 18 - 13:25

Tas gan.... jāskatās kur iemetīs iekšā.

lv Indriko
Usuario
Registrado2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv vairogs >> jueves enero 18 - 18:40

Man pēc šodienas spēles sezona ir beigusies , tagad vairs nav jāiespringst , tagad galvenais iedot beidzamajiem pieredzes !

lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Indriko >> jueves enero 18 - 20:45

Man arī laughing

lv Indriko
Usuario
Registrado2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv Indriko >> martes enero 23 - 21:51

Un tagad pilnīgi oficiāli apsveicam veiksminiekus un pārējos ar sezonas noslēgumu! Cerams spēsim saglabāt komunikāciju arī turpmāk!!! Lai veicas!!!

lv Indriko
Usuario
Registrado2016-01-02
lv AFC Riga Capitals
lv vairogs >> martes enero 23 - 22:27

Tev tā pat ! ;)

lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> miércoles enero 24 - 08:50

Sekošu līdzi, interese būs kā Vairogam ies 4.līgā un Indriko 6.līgā

Es ceru uz labu transfēra logu,lai nakamjā sezonā cīnītos par par 3nieku, tieši šogad dēļ neveiksmīga transfēra nevarēju būt augstāk.

lv Jānis
Novato
Registrado2016-05-17
lv vairogs >> miércoles enero 24 - 10:41

Es īpaši uz labu sezonu neceru , gan jau pēc sezonas atgriezīšos 5.līgā !

Pēc mēneša stadions būs lielāks , tad interese vai būs izdevīgi ar tādu piektajā līgā spēlēt !

lv vairogs
Usuario
Registrado2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*