Liga de Letonia temporada 79 [5.2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

21. Sezona (21)


lv Gipsons >> miércoles enero 20 - 07:38
Garantētais ir 31. Bet vispār 4 no 100
lv Gipsons
Usuario
Registrado2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas
lv Opis >> domingo enero 24 - 18:51
Apsveicu Jaunmārupi ar uzvaru līgā! Pelnīti. Pats laikam 3.vietu līgā nenoturēšu
lv Opis
Usuario
Registrado2014-08-10
lv Gipsons >> lunes enero 25 - 07:55
Paldies, wow pirms pēdējām divām kārtām tikai 2 punkti starp 2 un 4 vietu. Jāsaka, ka Madoniešiem situācija visnepateicīgāka, palikušas 2 smagas spēles. Katrā ziņā, lai jums visiem veicas!
lv Gipsons
Usuario
Registrado2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas
lv Gipsons >> lunes enero 25 - 07:59
Prieks, ka izdevās savākt apmeklējumu, lai var būvēt stadionu uz 35k. Pēc 5 dienām būs gatava klīnika 6, tad arī likšu būvēties stadionu. Šōbrīd nevar zaudēt ne dienu,visu laiku jābūvē infra, savādāk tā jau esmu iepalicis no citiem. Tātad nākamās būves stadionu uz 7 līmeni, tad uzreiz fanshop un TB 9.Pēc tam 2 varianti, fs 9 vai tb 9, bet tas viss ne ātrāk, kā pēck2,5 mēn. Tā kā lidz tam vēl tālu.
lv Gipsons
Usuario
Registrado2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas
lv Opis >> lunes enero 25 - 15:52
Man TB uzbūvējās uz 9 un Stadions top uz 7 ,tad sapratu ka fanu viekals un kafūzis nav attiecīgāja līmenī un jā, sezonas sākumā bija viens supertalants ko pārdevu, tagad iznāca otrs - negaidīti, domāju transfēros pārdošu, iztirīšu ar vēl sastāvu no tiem ,kas nu tiešām netiks top23 iekšā un tad skatīšos ko var sapirkt. Infa ir +/- mkay, bet materiāls tāds sūdīgs, nepietiek vien ar piepirkšanu klāt kādu pozīcīju jātaisa tāda kārtīga tīrīšana un pirkšana
lv Opis
Usuario
Registrado2014-08-10
lv Gipsons >> martes enero 26 - 13:06
Redzēju, ka pārdevi supertalantu, un to otru redzēju sportacentrā, kad biji ielicis. Samērā labi pārdevi to pirmo. Es pirms sezonas uztaisīju pamatīgu tīrīšanu, pārdevu praktiski visus pamatsast;ava spēkētājus, kuri bija samērā jauni, līd 23 gadiem, līdz ar to varēju labi botiem notirgot, tā vietā atradu mazliet vecākus, bet au ar labām cenām. Jāsaka paldies manam vārtsargam, kuru nopirku par 4,7 milj. Iedevu 2 ātruma treniņus, tagad šis ir pat izlases sastāvā. Es tagad vispār jaunos tirgošu nost visu laiku, lai tikai dabūtu naudu infrai, galvenais būvēties visu laiku.
lv Gipsons
Usuario
Registrado2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas