Liga de Polonia temporada 14 [2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezon 75 (62)


pl Sidney68 >> jueves julio 27 - 17:21, Editado jueves julio 27 - 17:22

To nie moja wina że gram w jakiejś lidze okręgowej i jakieś punkty mi wpadają...nawet gdy nie chcę  :) Uroki gry z amatorami !

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> viernes agosto 11 - 20:38

No i piąty sezon w 2 lidze już prawie za mną. Jedno wypożyczenie i z zespołu bijącego się o utrzymanie bez baraży wskoczyłem na środek tabeli. Ogólnie to myślałem przed sezonem, że na miejscach 8-14 do ostatniej kolejki będzie dość duży ścisk rzędu 5 punktów, ale trochę się rozjechaliśmy pod koniec.

Widzę że w kwestii spadków już wszystko wiadomo. Do ligi po paru sezonach przerwy na pewno wrócą też Szwagry.

@globuss widzę że za dość małe pieniądze udało ci się spokojnie utrzymać. Plan na przyszły sezon taki sam?

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> sábado agosto 12 - 16:51

Don't know if you are going to look at our forum Timmyh but if you do, I just wanna congratulate you wining 2nd Polish League and wish you all the best in first division.

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> sábado agosto 12 - 17:24

Kluski wracają do E-Lipy a ja zagram z kimś od Was baraż. Może tym razem awansuję w końcu do 2 Ligi  !

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Feekohur >> sábado agosto 12 - 23:14

Congarts Timmyh :)

Mój cel został osiągnięty i to w znacznie bardziej spokojny sposób niż się spodziewałem. Zamierzam tutaj zostać, przynajmniej do momentu, w którym mój stadion nie będzie miał pojemności 200 000 :p

pl Feekohur
Usuario
Registrado2021-07-04
pl Korona
pl globuss >> martes agosto 15 - 22:16

@Mario nie raczej nie planuje tego powtarzać. Fajnie, że udało mi się utrzymać po taniości, ale wole nie ryzykować wydać te 50mln w ciągu sezonu więcej i mieć spokój, że zostane w 2 lidze xd Szczególnie, że zastanawiam się powoli nad rozbudową stadionu na 10 poziom.

pl globuss
Usuario
Registrado2021-07-04
pl Globiki
pl Mario >> jueves agosto 17 - 18:08

Wszystkim stadiony tylko w głowach :D

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Feekohur >> jueves agosto 17 - 21:21

Stadion otwiera drzwi, które wcześniej były zamknięte :P

Tylko połączenie 11 poziomu stadionu oraz 10 poziomów biura, sklepu klubowego i cateringu pozwala na operowanie w miarę bezpieczny sposób na wysokich poziomach baz treningowych i akademii, a bez tego ani rusz na szczyt. Celem ostatecznym jest posiadanie 14/15 poziomu akademii i bazy treningowe oraz stworzenie kapeli opartej na wychowankach połączonej z paroma gwiazdami. Skoro Nefix potrafił dojść do ćwierćfinału Ligi Europy na jednej gwieździe, to na 4 można byłoby siać postrach :p

pl Feekohur
Usuario
Registrado2021-07-04
pl Korona
pl Sidney68 >> jueves agosto 17 - 22:18

To tylko na papierze tak wygląda. Utrzymanie budynków jest drogie niestety  :(

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> viernes agosto 18 - 07:11

Z ciekawości, puki sezon się jeszcze nie zaczął: macie panowie jakiś utalentowanych młodzików, na których w przyszłości chcecie oprzeć swój skład? Pytanie potraktujcie jako kapsułę czasu, do której wrócimy za 6-7 sezonów :D

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> viernes agosto 18 - 19:17

O rany, obaj barażowcy o utrzymanie spadają. Takiej sytuacji nie było już dość dawno.

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Atluck >> viernes agosto 18 - 20:35, Editado viernes agosto 18 - 20:35

Ooooo witam Panów.

Już zgubiłem rachubę po ilu sezonach, a nawet latach powracam do drugiej ligi, w każdym razie mam nadzieję że nie będzie to przygoda na jeden sezon.

Przekiblowałem chyba z 7sezonów w 3lidze i logowałem się jedynie aby nie stracić klubu, przed tym sezonem wziąłem się do roboty i efekt przerósł moje oczekiwania. Do zobaczenia na boisku!

pl Atluck
Usuario
Registrado2013-05-29
pl Kot Harold
pl Vordum >> sábado agosto 19 - 03:40

Co chłop zmartwychwstał to nie mam pytań XDDD

pl Vordum
Usuario
Registrado2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Sidney68 >> sábado agosto 19 - 05:51

Będzie przynajmniej ciekawie u Was !

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> sábado agosto 19 - 08:04, Editado sábado agosto 19 - 08:05

Witamy z powrotem Atluck!

Co do kwestii stadionów, to sam też zbieram na 11 poziom i dopiero potem mam zamiar jakkolwiek atakować 1 ligę. Na razie brakuje mi 3 miliardy, ale w zeszłym sezonie udało się 0,9 mld zarobić, a w drodze mam jeszcze kilku juniorów do spieniężenia, więc może za 4 sezony uda się uzbierać odpowiednią sumkę. Gorzej, że potem pół roku stadion będzie się budować,a ale jakoś trzeba to przetrwać.

Nie wykluczam scenariusza sprzedaży większości piłkarzy i spadku ligę niżej, żeby zredukować koszty pensji i przy okazji zarobić trochę grosza na samej sprzedaży i trochę przyspieszyć proces. Z połową klubów 3 ligi będę mieć pełny lub prawie pełny stadion, ale nie wiem jak to będzie wyglądało z młodszymi klubami, więc ten sezon na pewno jeszcze chcę się utrzymać.

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań