Liga de Polonia temporada 14 [2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezon 75 (62)


pl Mich >> lunes octubre 9 - 09:55, Editado lunes octubre 9 - 09:55

Mario nie kracz, tylko remis z blue w barażach u ciebie to co będzie na wyjeździe u Śliwki? zawsze lepiej grać w wyższej lidze wymusza ciągly progress, a w 3ciej to w zawieszeniu, jak dla mnie, zoabczymy niech wygra lepszy;)

pl Mich
Usuario
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> lunes octubre 9 - 17:16

No i żegnamy się z 2 ligą. Szkoda, bo w meczu towarzyskim przed pierwszym meczem barażowym wypadł mi najlepszy zawodnik z powodu kontuzji, ale on mógłby zrobić różnicę gdybym przegrał jedną, a nie dwiema bramkami w dwumeczu. Pozostaje mi pogratulować Śliwce zwycięstwa. Dobrze wykorzystaj przyszły sezon!

Mich, spokojnie. Nawet z połową juniorów w składzie myślę, że będę jednym z faworytów w lidze 3, także może za 2 miesiące będę z powrotem w 2 lidze.

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Vordum >> lunes octubre 9 - 18:38

Mario spada z 2 do 3

Za to z 1 do 2 spada Marek

Prawie nie ma różnicy :D 

pl Vordum
Usuario
Registrado2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mich >> martes octubre 10 - 07:18

Tak czułem Mario, raz też zleciałem z 2 ligi nie będąc świadomym takiej możliowści, przed 2 meczem barażowym przeciwnik kupił mega staruchów i mnie okiwał, zawsze to jakieś doświadczenie więc jak wrócisz do nas to będziesz mocniejszy. Pozdro

pl Mich
Usuario
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Śliwka >> martes octubre 10 - 10:11

Po sezonie będzie zmiana Mario między nami, na spokojnie. 3 liga też jest spoczko :) 

pl Śliwka
Usuario
Registrado2013-07-28
pl Blue Team
pl Sidney68 >> sábado octubre 21 - 21:14

Wszystko wskazuje że w końcu tutaj wrócę  :)

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> domingo octubre 22 - 13:48

Człowiek z 2 ligi wyjdzie, ale druga liga z człowieka już nie :D

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> domingo octubre 22 - 19:37

Dokładnie tak :) Nigdy nie miałem aspiracji grać na najwyższym poziomie jak niektórzy. 2 liga jest dla mnie idealna do zabawy w piłkę  !

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Feekohur >> miércoles noviembre 1 - 23:16

Coś czuję, że ten sezon nie będzie przyjemny w moim wykonaniu, widać jak potężnie duża rywalizacja jest na przełomie 2 i 3 ligi. Nie zdziwię się, jak w przyszłym wyląduje w trzeciej, po czym waląc przez najbliższe parę sezonów w sufit, nie mogąc wrócić

pl Feekohur
Usuario
Registrado2021-07-04
pl Korona
pl Mario >> jueves noviembre 2 - 19:23

Nie przesadzajmy. W ostatnim sezonie spadłem w barażach przez nieszczęśliwy wypadek, wyprzedałem pół podstawowej jedenastki i nikogo nie dokupiłem i nadal biję się o bezpośredni awans do 2 ligi. Przed spadnięciem miałem podobną opinię do ciebie Feekohur, na temat 3 ligi ale teraz jak już tu siedzę to widzę jak słaby jest trzeci poziom rozgrywkowy. Jeśli ktoś ma 200 mln na zbyciu to z średniaka 3 ligi jest w stanie się stać głównym kandydatem do awansu - wystarczą 2 dobre wypożyczenia i jeden transfer zbliżającego się do trzydziestki 14-gwiazdkowego piłkarza z ligi chińskiej. A umówmy się - w RS 200 mln to nie jest wcale duża kwota.

pl Mario
Usuario
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> martes noviembre 7 - 03:26

Po 100 baniek banki skupują nieudaczników !

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> viernes noviembre 17 - 19:53

Ciekawie się u Was zrobiło  !!!

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Śliwka >> sábado noviembre 18 - 14:33

W której części tabeli? :P 

pl Śliwka
Usuario
Registrado2013-07-28
pl Blue Team
pl Vordum >> sábado noviembre 18 - 16:16

Sidney, chyba znowu tutaj się nie pojawisz :D 

pl Vordum
Usuario
Registrado2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Sidney68 >> domingo noviembre 19 - 14:41

Jak pech to pech :( Staram się już słabe składy wystawiać na które pozwala System i nic. Rywale grają jeszcze gorzej niż ja :) Pamiętam jak spadłem do 3 ligi i też mówiłem że to tylko na jeden sezon. I miałem ogromne problemy żeby awansować do 2 ligi. Ta gra jest już tak losowa że chyba nikt już nie wie o co tu chodzi. Mieszkam w Holandii i nawet poznałem ludzi którzy się w to bawią na codzień. I oni też są zniechęceni i zawiedzeni że od lat nikt już nic nie robi z tą gierką :( Wszystko toczy się swoim utartym szlakiem bez zmian. GM-y też prawie nie reagują na różne reklamację albo odsyłają do...FAQ :)  Kpiny po prostu :( Ale dopóki to jeszcze działa będę się dalej bawił. Pamiętam jeszcze pionierskie czasy gdy RS było tylko po niderlandzku i angielsku. Wtedy dopiero była jazda bez trzymanki bo 90% Polaków grających tutaj nie znało języka  :) Ja też nabijałem np. bramkarzowi strzały bo nie wiedziałem jak sobie FAQ tłumaczyć  :) Życzę wszystkim dobrej zabawy i nie przejmujcie się wynikami. CARPE DIEM  !!!

pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź