Liga de Polonia temporada 4 [2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

[Sezon V] Ogólna dyskusja (114)


pl Sidney68 >> viernes octubre 4 - 20:42
Chyba postawię skrzynkę spirytusu temu kto mi naukowo wyjaśni o co chodziło w moim meczu z ostatnią w tabeli Wisłą Płock !?!? W 11 minucie do szpitala jedzie najlepszy gracz team'u a w 89 mój reprezentacyjny obrońca ??? drugi nalepszy w drużynie. Tylko wziąć pistolet i się powiesić !!! To chyba najbardziej pechowy mecz i w ogóle cały sezon do bani. Atluck będziesz mistrzem 2 ligi więc nie narzekaj więcej na słabe mecze. Na 10 meczy przegrasz może 2,trafi się też jakiś remisik więc kto Ci podskoczy ? Możesz już opijać awans z pierwszego miejsca. Czego szczerze życzę ! Patryk też sobie poradzisz w barażach a 1 ligowi spadkowicze to rachityczne drużynki.
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> sábado octubre 5 - 08:20, Editado sábado octubre 5 - 08:21
Sidney masz stratę tylko 3pkt. do Miedzi - także, nie poddawaj się i walcz dalej a załapiesz się na baraże ;)
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Trxior >> sábado octubre 5 - 09:28
Tylko nie awansujcie wszyscy, z kim ja tu bede pisal ;D
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl St. Pauli >> sábado octubre 5 - 10:37
Trxior spokojnie ;)
Jeszcze dużo kolejek do końca i sporo może się wydarzyć. Także nie ma co otwierać szampanów. Ja w żadnym wypadku nie będę faworytem do awansu nawet jeśli przypadkiem dostałbym się do baraży :P
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Sidney68 >> sábado octubre 5 - 17:42
Ale skromnisie nie ma co ! A co ja mam powiedzieć ? Nic nie wychodzi ciągle mnie leją jak chcą. Do baraży mam tyle samo co do spadku więc już na niczym mi nie zależy. To mój najgorszy sezon. Gram w kratkę i nie mam na to wpływu. Jednym słowem Matrix jakiś.
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> lunes octubre 7 - 10:02
I znowu w plecy 3 pkt. Zaraz mnie Nakatsu wyprzedzi i to będzie mój koniec w tym sezonie. Milutka perspektywa nie ma co !!!
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> lunes octubre 7 - 11:30
Sidney Twoja forma jest taka jak moja czyli nijaka :/
I ja i Ty mamy taki problem - nasze piłkarzyki grają baaardzo w kratkę ;(
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Trxior >> lunes octubre 7 - 20:09
Eh, w ostatniej akcji meczu porażka :D
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl St. Pauli >> lunes octubre 7 - 20:21
Trxior a Ty wiesz jaki jutro będzie mecz ?? :P
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Trxior >> martes octubre 8 - 12:18
No wiem ; D Rewanż za ten remis w "rundzie jesiennej" :D Mam nadzieję, że będzie udany ;D
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl St. Pauli >> martes octubre 8 - 13:46
Ja również mam taką nadzieję ;)
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl St. Pauli >> martes octubre 8 - 16:52
No i takie mecze lubię!
Mój rekord strzelecki w tym sezonie :D
Chociaż jutro pewnie dostanę niezłe baty z ŁKS-em to wygrana z VCF cieszy- bo kradli już pkt. czołówce :P
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Trxior >> martes octubre 8 - 19:04
O nie :D Nie spodziewałem się aż takiej porażki, znów spadłem w tabeli i trzeba walczyć w każdym meczu, obym nie miał takiego pecha jak dziś.
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl St. Pauli >> martes octubre 8 - 19:50
No dziś faktycznie szczęście Ci nie sprzyjało. Czerwień zobaczyłeś i jeszcze samobój :)
Jutro będzie lepiej... :P
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Trxior >> martes octubre 8 - 20:23
Jutro kolejny mecz już o 10 i nie uda się zregenerować zmęczenia wszystkim. Mam nadzieję, że obejdzie się bez kontuzji. Będę musiał chyba jeszcze bardziej rozbudować centrum zdrowia na kolejny sezon :D
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa