Liga de Polonia temporada 4 [2]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

[Sezon V] Ogólna dyskusja (114)


pl St. Pauli >> martes octubre 15 - 10:29
Fajnie słyszeć miłe słowa :D
Od początku twierdziłem, że spokojne utrzymanie to cel na ten sezon. Ale wiadomo jak to jest apetyt rośnie w miarę jedzenia :D
Baraże już na 1OO% pewne ;)
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Trxior >> martes octubre 15 - 13:03
Haha, co za sytuacja. Razem z FC Masters Lublin obecnie mamy -23 bramek na minusie, tyle samo pkt i ja mam o 10 bramek więcej strzelonych. Tylko ja mam jeszcze jeden mecz przed sobą. Szkoda, że Górnik Siersza stracił tą jedną bramkę dziś w spotkaniu z nimi, bo tak porażka jedną bramką dawałaby mi baraże o utrzymanie.
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl Trxior >> martes octubre 15 - 13:22
No i spadek do 3 ligi :) Do zobaczenia za kilka sezonów ; D
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sidney68 >> martes octubre 15 - 15:46
Nie płacz bo gra jeszcze Wisła. Nie powinna ona wygrać z Nakatsu bo to silny team. Więc trzeba czekać do wieczora i się modlić o ten baraż. Patryk grasz z Juvenią w barażu a to łodziak i komu mam kibicować ?!?! Co będzie to będzie z jednym z Was i tak gram kolejny sezon. Uszy do góry !
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> martes octubre 15 - 16:05
Ee będzie dobrze ;)
Juvenia lała mnie niemiłosiernie więc może w tych najważnirjszych spotkaniach to ja będę górą :D
Rywal na którego najbardziej nie chciałem trafić, ale mam nadzieję, że TYSKI CHARAKTER nie da plamy :D
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Sidney68 >> jueves octubre 17 - 08:19
Patryk daj przed meczem swoim grajkom po 2 browarki (TYSKIE) i zagrają jak z nut !!! Trzymam kciuki za Ciebie i za...Juvenię !?!? Przewrotne to ale to taki lokalny patriotyzm. Wolę pograć jednak z Tobą jeszcze jeden sezon w 2 lidze i potem razem wskoczymy do Elity...
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> jueves octubre 17 - 08:33
Rozumiem, rozumiem ja też wolę zostać w 2 Lidze :P
A Tyskie dostaną ale to dopiero po meczu :D
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Sidney68 >> jueves octubre 17 - 09:14
Bardzo wyrównany mecz tylko brakło trochę szczęścia . Rewanż będzie okropnie zacięty no i grasz u siebie. Ekipa już jest gotowa do odwiedzin Twego stadionu żeby wspierać Twoich grajkow . Znajdzie się miejsce dla 2268 moich kumpli z Łodzi ?
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> jueves octubre 17 - 11:14
Pewnie, zgotujemy piekło Juvenii :D
Mecz faktycznie bardzo wyrównany, ach chcę już rewanż :D
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Sidney68 >> jueves octubre 17 - 12:34
Wieczorem Jedzie kilka autokarów na Śląsk żeby wspierać GKS Tychy. Drugi baraż bez historii Górnik jakiś słabiutki tym razem. Czekamy więc na mecze rewanżowe.
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> jueves octubre 17 - 13:07
Witam w 2 lidze Nieprzewidywalnych Poznań i Obrę Kościan . Po ilości bramek jakie ładują widać że będą trudni do ogrania. Wkurza mnie to że System sam ustala spary a ja chcę grać z wybranymi samemu ekipami . A może wcale nie chcę grać tylko odpoczywać sobie spokojnie na wczasach w Syrii !!! Trzeba to chyba zmienić ? 6 meczyków po 150 XP to dla mnie żadna zachęta. Chociaż przydaje się do treningów to boję się kontuzji i innych niespodzianek. Teraz muszę poważnie pomyśleć kogo sprzedać bo mam np. 6 bramkarzy w tym 4 juniorów i są oni trochę słabi jak na razie. Czeka mnie trochę roboty żeby ustawić team na kolejny sezon a mam wiele dylematów co do składu. Mam młody zespół i musi on trochę pograć żeby nabrać rutyny.
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> jueves octubre 17 - 13:13
No dokładnie ustalanie od góry sparingów to akurat minus tej gry- opcja, która jest zbędna. Aktywni gracze sami mogą sobie sparingi ustalić kiedy i z kim chcą.
Kibole GKS-u już czekają w barze na eŁKSiaków :D
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Sidney68 >> jueves octubre 17 - 19:40
No to mam pecha bo w grupie wyjazdowej nie ma ani jednego krwiożerczego KIBOLA !!! Wszyscy to kolesie z maturami i dyplomami niezłych uczelni,nie umieją bluzgać,wódki nie pijają a dziewczęta to istne Matki Teresy które szaliczki klubowe dziergają na drutach a ich czystość jesť potwierdzona przez Watykan. Takie to nudy w tym składzie. Ale wymogłem na nich że jednak po browarku strzelą a potem dopiero pójdą do kościoła po przebaczenie i pokutę...Takie to intelektualisty Was odwiedzą ! Do zobaczenia na meczu !!!!
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> viernes octubre 18 - 14:50
Taaaak blisko, taak blisko...
No dziś wygrana, ale to Juvenia przechodzi dalej.
2 wyrównane i ciekawe spotkania. Jestem dumny z moich zawodników :D
A co do atmosfery to oczywiście była znakomita, kibole GKS-u Tychy i kibice ŁKS-u Łódź zapełnili cały stadion i stworzyli piekło na trybunach ;)
pl St. Pauli
Novato
Registrado2013-06-01
pl Sidney68 >> viernes octubre 18 - 16:13
Teraz czeka nas ciężka praca żeby w końcu dostać się do najlepszych. A Juvenia jeszcze nie awansowała bo musi przejść Sosnowiec lub Potions a to nie będzie proste. My musimy grać swoje i mieć resztę gdzieś. Szkoda mi Sierszy bo mając silny skład grają jak trampkarze i gdy awansują to będą brali baty od każdego. Jak wídać to 1 liga ma ustawioną czołówkę tabeli i mało kto im podskoczy. Wystarczy zobaczyć jakie drużyny awansowały od nas i gdzie są w 1 lidze. Wyjątkiem były 3 pierwsze sezony które pokazały żé 2 ligowiec po awansie jest potęgą. Szkoda mi Nurka bo nie załapał się do europejskich pucharów a przecież doszedł w nich teraz do PF. Dobra taktyka na ligę bo namiesza w niej mając mniej zmęczonych grajków i mniej kontuzji. Myślę że kolejny sezon będzie dla nas bardzo udany. Na razie koncentruję się na sprzedaży słabych grajków a dziadek Sokolovsky pogra jeszcze ten sezon i w wieku 32 lat pójdzie na handel. GKS«»ŁKS
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź