Liga de Polonia temporada 62

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezon 20 - dyskusja ogólna (98)


pl Anomander >> martes octubre 20 - 06:48
Jubileuszowy dwudziesty sezon naszej ligi przed nami!

Dwa zespoły dołączyły do nas w tym sezonie: Tigers FC oraz FC Siemowo.

Witam i życzę powodzenia :)

Jakie oczekiwania macie wobec Waszych drużyn? Czy udało się Wam wzmocnić skład w tym trwającym jeszcze okienku transferowym? Kogo typujecie do walki o mistrza, a kto w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie?
pl Anomander
Usuario
Registrado2013-03-05
pl ArunA >> miércoles octubre 21 - 22:44
Witam wszystkich serdecznie!
Liczę, że zostanę na dłużej i co sezon będę mógł grać w najlepszej polskiej lidze :D

Cel na ten sezon jest prosty, zarobić jak najwięcej pieniędzy, aby rozbudować akademię oraz przede wszystkim jak przystało na beniaminka, to się utrzymać :)
pl ArunA
Usuario
Registrado2013-07-29
pl Wojtas >> sábado octubre 24 - 17:12
Witam ponownie, mam nadzieję, że nie nie spadnę po jednym sezonie. Liczę na miejsce w środku stawki. Do mistrza typuje Gwardię lub Polonię.
pl Wojtas
Novato
Registrado2013-01-16
pl Anomander >> domingo octubre 25 - 18:52
Czerwona kartka, samobójczy i karny w jednej połowie. Silnik meczowy najwidoczniej postanowił mnie załatwić na początek sezonu :)
pl Anomander
Usuario
Registrado2013-03-05
pl gothart >> domingo octubre 25 - 21:37
Przeczuwam, że w tym sezonie walka o utrzymanie będzie jeszcze trudniejsza niż w sezonach ubiegłych. Moi juniorzy cos strasznie wolno dorastają. W tym sezonie do składu wskoczył tylko jeden 20-latek.
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Azmo >> domingo octubre 25 - 21:50
Ja juz tradycyjnie chciałbym w końcu coś wygrać. Wzmocnien jednak brak, choć młodzież puka już odważnie do składu.
Początek iście piorunujący. 3 mecze (2 w LE) i 13 bramek :D
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11
pl Azmo >> lunes noviembre 2 - 21:00
Coś zeszłoroczna śmietanka naszej ligi kiepsko zaczeła (vide Gwardia, Polonia i Wlodlkawa). Liga prezentuje obecnie az tak wyrównany poziom?
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11
pl Anomander >> martes noviembre 3 - 10:10
Z mojej strony to głównie pech, mam przewagę w meczach pod względem posiadania piłki i strzałów, ale skuteczność nagle zaczęła kuleć, a moja obrona robi sobie jaja :)
pl Anomander
Usuario
Registrado2013-03-05
pl Azmo >> martes noviembre 3 - 13:24
Nie myślałeś by zainwestować w lepszego GK? Mocno przeciętni sie wydają.
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11
pl Anomander >> miércoles noviembre 4 - 18:15
Nie widzę sensu, tego wychowuję i za 2 sezony planuję do pierwszego składu go wpuścić:

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-859255

Ale całkiem możliwe, że to bramkarze mi psują te mecze - jeden już za stary, a drugi za młody.
pl Anomander
Usuario
Registrado2013-03-05
pl gothart >> miércoles noviembre 4 - 20:40
Po kilku porażkach jedna bramką miałem zamiar dziś wygrać. Efekt? W drugiej minucie czerwień środkowego defa i stracony gol. Sytuacja w tabeli robi się coraz mniej ciekawa :0
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Azmo >> miércoles noviembre 4 - 23:05
Fantastyczny ten młody bramkarz. Ale i tak na te 2 sezonu można by jakiegoś starszego zakupić. Mi zmiana GK (bez wielkiego skoku jakościowego, ale poprawa widoczna) dała sporo spokoju w tyłach.
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11
pl Wojtas >> lunes noviembre 9 - 16:58
Moja obrona jest fatalna... brak słów na to ile bramek tracę w każdym meczu.
pl Wojtas
Novato
Registrado2013-01-16
pl Azmo >> lunes noviembre 9 - 21:21
Moze to przez dość jednostronne szkolenie obrońców po Twojej stronie?
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11
pl Wojtas >> martes noviembre 10 - 16:54
Możesz uściślić, bo brzmi interesująco.
Myślałem, że to raczej przez ogólne kiepskie umiejętności i młody wiek moich obrońców.
pl Wojtas
Novato
Registrado2013-01-16