Liga de Polonia temporada 72 [3.1]

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezon 16 (20)


pl fegonu >> domingo mayo 10 - 20:47
Przy takim układzie tabeli dzisiejsza kolejka była bardzo beznadziejnie ustawiona. Mecze pierwszej 5 powinny być rozegrane jednocześnie :P Przed ta kolejką jeszcze łudziłem się o baraże, bo kilka ostatnich kolejek tak się poukładało, że miałem na to szanse, ale praktycznie porażka Nefixa już rozwaliła wszystko :P
Początek miałem słaby, potem się to fajnie potoczyło i jak na beniaminka 5 miejsce i 51 pkt uważam za pełny sukces. Gratulacje z awansu i powodzenia wam w barażach :)
pl fegonu
Usuario
Registrado2014-08-23
pl Nefix >> domingo mayo 10 - 22:17
Ale co moja porazka zmienila dla Ciebie? Przegralem z LKSem i jakos nie moge polaczyc watkow :D Terminarz ogolnie mialem fajny bo w 3 ostatnich kolejkach mialem lidera, vice lidera i Sidneya. Wszystko w moich rekach i plan szedl doskonale bo obu pokonalem no ale ten Sidney ktory wypali zawsze gdy nie trzeba :D Gdyby wliczyc 4 kolejke od konca to remis z obecnym spadkowiczem to tez fail.

Marudzic nie moge bo ogolnie prawie caly sezon bylem pod barazami. Taki paradoks ze ja kiedys bywalo lepiej z poczatku to potem uciekalo :D
pl Nefix
Usuario
Registrado2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Sidney68 >> domingo mayo 10 - 23:20
Dziękuję wszystkim za ciekawy sezon. Mnie całkiem nie wyszło bo interesował mnie awans. Drużyna przegrywała tam gdzie nie powinna ale było też kilka miłych akcentów jak np. nasz ostatni mecz sezonu !!!
pl Sidney68
Usuario
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl fegonu >> lunes mayo 11 - 08:47
No ja atakując z niższej pozycji chyba bardziej to monitorowałem :P A mianowicie, jak ty byś wygrał z Sydneyem, to wskoczył byś po meczu na 1 miejsce i wtedy jeżeli Torment by chciał wejść bezpośrednio to by musiał wygrać. Jak by wygrał to wtedy ja "wygrywając" bym przeskoczył z 5 miejsca na 3 wiec wbił bym się w baraże, no ale niestety sam straciłem punkty więc widocznie tak musiało być ;] Podsumowując twoja przegrana jako pierwszy mecz kolejki już w sumie ustaliła pozycje 1-2, a reszta to już mniej istotna była np. dla mnie.
pl fegonu
Usuario
Registrado2014-08-23
pl Ja >> lunes mayo 11 - 18:26
Dzięki za niezły sezon! Mam nadzieję, że nikomu nie spieprzyłem sprawy odpuszczając 3 ostatnie kolejki? ;)
pl Ja
Usuario
Registrado2013-05-11