Liga de Polonia temporada 74

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezon 30 - dyskusja ogólna (176)


pl Wojtas >> miércoles mayo 3 - 19:04
W pierwszej wiadomości już mnie atakujesz, przeprosiłem za brak odzewu, a Ty nadal swoje, wciąż wplatasz w swoje wypowiedzi niepotrzebne tekściki o polaczkowatości i braku kultury i jeszcze masz pretensje do mnie, że nie zgodziłem się na leczenie. Jak mógłbym zgodzić się na to po lawinie nieuprzejmości z twojej strony.
Uzupełniając temat chciałbym Ci przypomnieć, że już raz uleczyłem tego samego zawodnika bez słowa sprzeciwu, wtedy też byłem 'zwykłym Polaczkiem' i był to objaw buractwa?
pl Wojtas
Novato
Registrado2013-01-16
pl Szakal >> miércoles mayo 3 - 19:14, Editado miércoles mayo 3 - 19:15
Miałem zakończyć temat, ale skoro sam mnie wywołałeś to proszę bardzo.

Jak uratujesz komuś życie raz to za drugim razem już nie, bo po co? I nikt nie może mieć do Ciebie pretensji?(Porównanie może nie na miejscu, bo skala czynu się różni, ale załóżmy taki przykład)

A jak Ty się zachowujesz? Jak inaczej miałbym określić Twoje zachowanie? Tak Ci szkoda wydać 1 kredyt? Serio? Chyba sobie żarty w tym momencie robisz. Oczywiście masz prawo nie leczyć, bo to Twój zawodnik, ale skoro ja wystawiam go cały sezon, dobrze wiesz ile on w moim zespole znaczy, grał zawsze 90 minut, więc chyba zasługiwałem, żeby dokończył u mnie sezon i pomógł w walce na koniec sezonu, tym bardziej, że mam o co walczyć(inna sprawa jakbym był w środku tabeli i jego obecność byłaby bez znaczenia).
pl Szakal
Usuario
Registrado2014-11-10
pl Vincente >> miércoles mayo 3 - 21:16
Trix w lidze u21 nadal będzie 30 kolejek. Dodatkowo dojdzie kilka kolejek a więc trzeba będzie rozbudowywać kadrę. A jeśli ktos przez ponad połowę sezonu gra na 3 frontach to zmęczenie zawodników jest przeogromne. Ale nie ma co dyskutować skoro na rozszerzenie raczej nie ma szans.
pl Vincente
Usuario
Registrado2014-05-29
pl Trxior >> jueves mayo 4 - 07:36
Kurcze, faktycznie. Cały czas miałem wrażenie, że grali więcej tych spotkań u21. Jeśli tak to w sumie już według własnego uznania czy woli ligę rozszerzoną czy nie.
pl Trxior
Usuario
Registrado2013-04-20
pl La Zabawa
pl Jan23 >> jueves mayo 4 - 12:03
ponoć ekstraklasę mają podnieść do 18 zespołów i może wtedy w grze też zrobią do tych 18 :)
pl Jan23
Usuario
Registrado2014-09-29
pl Sekker >> viernes mayo 5 - 19:15
Ktoś mi wytłumaczy jak co sezon można mieć takie zjazdy z formą? Jak to jest, że od 1 do 15 kolejki potrafię zdobyć 25 pkt żeby później w kolejnych 13 zdobyć tylko 8? I takie jazdy mam prawie co sezon. Niech mnie ktoś oświeci, bo tego już chyba nawet pech nie może wytłumaczyć...
pl Sekker
Usuario
Registrado2013-05-22
pl gothart >> viernes mayo 5 - 20:31
Sekker, nie tylko Ty tak masz, po którejś kolejce objąłem fotel lidera i od wtedy przez pięć kolejnych kolejek zgromadziłem 3 punkty i się skończyło.
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Sekker >> viernes mayo 5 - 20:32
Tylko, że u mnie to jest notorycznie i nie, że mam jakiś dołek na kilka kolejek tylko zazwyczaj na cała rundę.
pl Sekker
Usuario
Registrado2013-05-22
pl Katian >> viernes mayo 5 - 20:33
Widzę, że walka u Was do samego końca o mistrzostwo. Azmo, trzymam kciuki.
pl Katian
Usuario
Registrado2013-06-16
pl Biały Legion
pl gothart >> viernes mayo 5 - 21:12
Sekker, wyjdź z założenia, że pierwsza runda jest ponad miarę, to wtedy nie będziesz zawiedziony drugą :)
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Vordum >> viernes mayo 5 - 23:06
A ja w końcu jakaś lepsza passa i chyba z Wami zostanę :D
pl Vordum
Usuario
Registrado2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Katian >> sábado mayo 6 - 08:25
Brawo Kinol, mam nadzieję, że Tiger też się utrzyma ;)
pl Katian
Usuario
Registrado2013-06-16
pl Biały Legion
pl Azmo >> sábado mayo 6 - 18:26
Gratulacje czorny pucharu! Dobry sezon z Twojej strony dodatkowo z reprezentacją zacne wyniki masz ;)
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11
pl czorny >> sábado mayo 6 - 19:44, Editado sábado mayo 6 - 19:45
Dzieki Azmo! Wyglada na to ze sobie ten Puchar wykrakalem:

"pl czorny >> monday april 3 - 21:35, Edited monday april 3 - 21:35
Nie no mysle ze sie moje pilkarzyki w pewnym momencie odblokuja:). Nie mam nic przciwko skopiowaniu wyniku Vincenta z poprzedniego sezonu"

Wreszcie jakies trofeum po bodajze 24 sezonach. Chyba sobie Muzeum z tego powodu wybuduje:)

Jesli chodzi o Repre to zobaczymy co zdzialam na MS. Wtedy podejme decyzje czy dalej kandydowac. Spalonej ziemi chyba nie zostawie po sobie.

Nie dokonalem jeszcze calkowitej selekcji na MS. Musze jeszcze pomocnikow ogarnac. Chetnie przyjme jakies porady lub sugestie od kazdego. Z gory dziekuje.
pl czorny
Usuario
Registrado2013-09-01
pl Azmo >> sábado mayo 6 - 20:03
Od Vinca Ciebie odróżnia to, że się pewnie utrzymałeś jednak :P

Co do repry, to wiele zależy od tego jaką taktyke preferujesz. W końcu mój Koba dostał się do szerokiej kadry! Ale Chomicki chyba na DMa lepszy. Odnośnie tej pozycji to mi się przykładowo nie podoba rozkład umiejętności jak ma Bardziński od Nurków. Jak dla mnie 3 pojedynków to dość mało, ale ja nie mam go pod nosem, wiec moze sie myle ;)
pl Azmo
Novato
Registrado2013-05-11