Liga de Rumanía temporada 25

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezonul 42 (153)


ro Luiza Campioana >> martes enero 22 - 19:11

Felicitari Marius  ! Flavius locul 3 !!! puteam sa jur ca asta micu' se bate la retrogradare dupe sez trecute :))

ro Luiza Campioana
Usuario
Registrado2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro RSM >> martes enero 22 - 19:26

Mulţumesc! Hai în Liga 1 smile

ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro Pălăcean >> martes enero 22 - 19:57

Felicitări Marius!

Ai reușit să iei eventul cu o echipă formată doar din jucători români!

Vreau să îți iau exemplu doar că asta înseamnă ca sezonul viitor să retrogradez și vreo 10 sezoane să nu mai prind liga 1.

Sper ca peste 10 sezoane să am și eu jucători cu care să pot ajuta naționala.

ro Pălăcean
Novato
Registrado2017-01-09
ro RSM >> martes enero 22 - 20:14

Asta a fost una din ambiţiile mele dintotdeauna, să ajung să am echipă doar cu jucători români, care acum s-a transformat în a avea o echipă doar cu români din academia proprie. 

În 42 de sezoane am avut la echipă 9 străini cumpăraţi, 1 scos din academie, dar de la polonul Michta nu a mai fost nimeni titular de drept. Ot a fost o chestie de moment, care de fapt nu şi-a avut rostul până la urmă.

ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro Luiza Campioana >> martes enero 22 - 21:24

Putintica rabdare,ca vin...ma omoara barajele ca pe romania cu slovenia:))

ro Luiza Campioana
Usuario
Registrado2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro eupoli >> jueves enero 24 - 19:02

Felicitari pt titlu, Marius. Pacat ca la nationala nu esti mai norocos. Daca n am scos acum 3 puncte, nu stiu cum scoatem din urmatoarele 2 :(.

ro eupoli
Usuario
Registrado2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> viernes enero 25 - 11:18

Mersi. Nu e numai de noroc, e şi de decizii. Până la urmă eu am ales să joc agresiv, dacă nu o făceam probabil faultul ăla nu se mai întâmpla şi poate luam gol altfel smile

ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro RSM >> viernes enero 25 - 14:16

Cum spuneam.. dacă mă ducea mintea să nu joc agresiv primul meci acum aveam 6 puncte şi calificarea asigurată..

ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro eupoli >> viernes enero 25 - 15:10

Felicitari pentru victorie. Sincer, pe langa victoria noastra, rezultatul celuilalt meci ne avantajeaza maxim. Cu un X suntem calificati. Si la infrangere avem sanse, deci hai cu QF

ro eupoli
Usuario
Registrado2013-05-23
ro AC Recas
ro Luiza Campioana >> sábado enero 26 - 00:28

of topic(cred) vinde cineva jucatori la preturi decente ? astept mesaj. multumesc si scuze daca nu sunt pe subiect.

ro Luiza Campioana
Usuario
Registrado2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro Vlad >> sábado enero 26 - 10:17, Editado sábado enero 26 - 10:30

Cat ghinion sa am sa mi se programeze un meci amical tocmai la 00:30, sa nu apuc sa fac echipe, asistentul sa bage cei mai buni 11 jucatori si tocmai in ultimul minut sa mi se accidenteze grav al doilea cel mai bun jucator din echipa...

Sper ca lipsa lui Belu sa nu afecteze rau echipa si sa am sansa sa raman in prima liga

@Edit: Portarul pe care l-am imprumutat nu trebuia sa ramana la mine pana terminam cu barajul? Eu parca asa stiam, jucatorul care este imprumutat la o echipa sta la acea echipa pana termina si barajul...

ro Vlad
Usuario
Registrado2013-05-17
ro Universitatea Craiova
ro kikiriki >> sábado enero 26 - 12:43

@Vlad Eu am avut un jucator care a jucat 4 meciuri de baraj la echipa la care l-am imprumutat

ro kikiriki
Usuario
Registrado2016-03-10
ro CCA Steaua
ro Vlad >> sábado enero 26 - 12:52

@kikiriki Stiu ca si eu am avut jucatori imprumutati la alte echipe si pana nu au terminat cu barajul nu au venit inapoi. De exemplu jucatorul daca trebuia sa se intoarca pe 21 ianuarie la echipa si echipa care a imprumutat jucatorul avea meci de baraj pe 23, se amana ziua in care venea jucatorul inapoi la echipa mea, adica pe 24...

Mi se pare ciudat sa-l fi luat tocmai acum cand aveam mai mare nevoie de el...

ro Vlad
Usuario
Registrado2013-05-17
ro Universitatea Craiova
ro RSM >> sábado enero 26 - 12:56

Cel mai bine ar fi să postezi aici
https://rockingsoccer.com/ro/fotbal/forum/bugs?subsection=home

E cea mai sigură metodă de a primi un răspuns clar de la Vincent.

ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro RSM >> sábado enero 26 - 13:02

Iar legat de amical, e bine de evitat să dai căutare de adversar dacă ai şi cea mai mică îndoială privind disponibilitatea de a alege echipa, mai ales când ai de jucat baraj în zilele următoare.

ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC