Liga de Rumanía temporada 9

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Sezonul 18 (117)


ro Andrei >> domingo agosto 23 - 13:34
Asta inseamna pentru mine ... Europa League Qualifying.

Sa vedem ce o iesi. :)
ro Andrei
Novato
Registrado2014-08-30
ro RSM >> domingo agosto 23 - 15:22
Felicitări Jeicky pentru event :)
ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro RSM >> domingo agosto 23 - 18:11
Acum că e gata, felicitări primelor 4 clasate pentru lupta dusă până în ultimul moment, campionatul a fost mult mai interesant aşa.

Felicitări lui Andrei pentru modul în care a gestionat revenirea printre noi, cu nişte performanţe frumoase.

Ca de final, vă urez tuturor inspiraţie în pauza dintre sezoane, succes la transferuri şi să avem parte de provocări interesante în sezonul 19!
ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro Andrei >> domingo agosto 23 - 19:12
Hai sa traiesti!

Si multumesc mult lui Marius pentru supervizarea contului meu cat timp am fost pe alte meleaguri. :)
ro Andrei
Novato
Registrado2014-08-30
lv DJ_EV >> lunes agosto 24 - 16:41
Good luck to you all this window and the next season, it was fun season, despite the fact that it was awful for me (10th in the league after being 3rd in two seasons in a row, in all other competitions fell out in the round I started...).
lv DJ_EV
Novato
Registrado2014-07-04
ro RSM >> lunes agosto 24 - 17:17
S*** happens to all of us :)
Better luck next season ;)
ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro sanrensei >> lunes agosto 24 - 21:07
Nu prea am avut internet de vreo saptamana decat cu intermitente, vad ca pana la urma a iesit cum trebuia, iar cliseele au revenit la moda. Mai am cateva zile de vacanta, salutari si bafta tuturor.
ro sanrensei
Usuario
Registrado2014-01-11
ro Jeicky >> martes agosto 25 - 15:35
Nici internetul nu mai tine cu tine :)))
ro Jeicky
Usuario
Registrado2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro sanrensei >> viernes agosto 28 - 20:00
Ma bucur ca nu si-a pus nimeni problema ca puteam sa bag rezervele in ultima etapa cand era clar ca nu mai prind locul 3.

Marius, trebuie sa te sesizezi singur, sau sa verifici ce se spune pe aici, nu sa faci pe durul sau sa spui ca nu ai timp.

Incearca sa educi lumea, nu tine cu dintii de niste paragrafe din regulament. Care oricum au fost incalcate! Fair play?!
ro sanrensei
Usuario
Registrado2014-01-11
ro RSM >> sábado agosto 29 - 18:55
Fără supărare, dar nu mi se pare că ai o măsură corectă a lucrurilor.

RS e un JOC în care suntem undeva la 100 de oameni din România, cei mai mulţi dintre ei preocupaţi de propria echipă, aşa cum mi se pare şi normal.

Mai mult decât atât, creatorii jocului au avut şi au o atitudine relaxată, presupun că ei văd produsul lor ca pe un JOC, nu ca pe o chestie de viaţă şi de moarte sau cu nu ştiu ce încărcătură socială. Nu suntem aici să educăm "ţăranii", suntem doar pentru a încerca să construim nişte echipe şi să încercăm să câştigăm nişte meciuri.

Regula aia de care "ţin cu dinţi" e o chestie împământenită în jocurile online dintr-un motiv foarte simplu: dacă umplem forumul cu acuze, forumul va deveni o bălăcăreală. Dacă nu mă crezi, întreabă şi alte persoane care au avut ocazia să fie admini pe undeva.

Iar dacă aş fi fost dur, aşa cum zici tu, probabil câţiva dintre voi aţi fi avut microfonul închis. Totuşi, eu am mizat pe capacitatea tuturor de a respira adânc şi de a nu folosi RS pe post de loc de refulări.
ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC
ro sanrensei >> domingo agosto 30 - 04:29
Cheating
Taking actions that are not in the interest of the team you are managing. Among other things this includes (1) intentionally letting a friend win against you.

Eu am comentat de fiecare data DUPA ce s-au intamplat magarii. Recunosc ca tonul meu nu este prietenos, nu va fi niciodata in cazuri de astea.

Iti dau un exemplu: imagineaza-ti ca in A sunt eu cu inca 5 prieteni, toti cu echipe OK. Crezi ca nu mai iese nimeni campion in afara de cel pe care il alegem noi?

Mai e asta un joc sau bataie de joc?

Si Marius, stiu ce inseamna sa fii admin, sau moderator, sau traducator, sau toate odata. Am creat destule site-uri si comunitati pana acum, unele cu zeci de mii de oameni.
ro sanrensei
Usuario
Registrado2014-01-11
ro RSM >> domingo agosto 30 - 05:19
Felicitări pentru vasta ta experienţă. Sper că vei găsi, datorită ei, şi altfel de soluţii pentru nemulţumirile tale.
ro RSM
Administrador del Foro
Registrado2013-03-19
ro RS FC