Liga de Eslovaquia temporada 24

Foro: Foro de la liga rss-feed

Debate acerca de tu liga: ¿Quiénes son los favoritos para ganar la liga esta temporada? ¿Quién jugará la promoción o descenderá? ¿Cómo te irá en la copa?

Volver a la página principal del Foro

Pokec (1249)


sk Robinho >> domingo enero 16 - 11:43

Kolo pred koncom druhej ligy som sa po remíze 0-0 s BSC Devils stal víťazom súťaže a vraciam sa tak po dlhšej odmlke do najvyššej súťaže aj keď to nebol cieľ. Nuž bude treba popracovať na vhodnom doplnení tímu aby sezónu odohrám so cťou.Naďalej však budem uprednosňovať odchovancov a mladíkov aby aj v prvej lige si čo to odohrali v A-tíme.

sk Robinho
Usuario
Registrado2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Robinho >> miércoles abril 6 - 08:20

Túto sezónu už by som rád šiel dole..stabilizovať káder hrať druhú ligu v prvej je to ťažké financie mám skoro v mínuse asi budem musieť predať nejakých hráčov aby to dohrám 

sk Robinho
Usuario
Registrado2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Robinho >> lunes junio 27 - 17:18

Po zhodnotení sezóny a vyhliadok smerom k novej som sa rozhodol ísť o súťaž nižšie. Viacero skúsených hráčov odchádza. Nahradia ich mladší pripadne 1-2 skúsený a traja na hosťovanie. V baráži v odvetnom zápase nastúpim s minimom skúsených hráčov v základe. Ciele v novej sezóne si predbežne nedávam. 

sk Robinho
Usuario
Registrado2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Martin >> jueves agosto 24 - 18:08

Som v mínusových číslach preto dávam na predaj najcennejšieho hráča aby mi nezburajú zázemie. Ak má niekto záujem Slovák 21r. Antonin Dite je na trhu hodnota 458 mil. skúšam za 229 mil. potom za 180..treba mi na chod klubu aby prežijem cca okolo 120-130 milionov.Vypadnutiu sa už asi nevyhnem.

sk Martin
Usuario
Registrado2021-01-02
sk MFK Dukla Banska Bystrica