צפון אמריקאי ליגת האלופות עונה 42
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 0 | |
2 | New Melitaus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 6 | |
4 | HOLLANDITIS | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G-Schalke 04 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 5 | |
2 | FC Charlotte Amalie #3 | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Saint-Pierre | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | |
4 | Sidney Town FC | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 4 | |
2 | La Revolucion | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
3 | Agua Azul Rancho | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | |
4 | FC Sainte-Anne | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Hairpiece | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
2 | Neptuni pediludium | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
3 | Tegucigalpa #5 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
4 | Lansing | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 2 | |
2 | FC Nankatsu | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 1 | |
3 | FC Cotuí | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | MXL Guajos University | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Luneng Taishan | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
2 | Montreal Impact | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | Otxar City | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | |
4 | SPL Internazionale Milano | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carrefour | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Montgomery | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Hamilton FC | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
4 | FC Bayern Munich | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 9 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | Granadilla | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
4 | FC Grande Anse #2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
בליגת האלופות, תת הקבוצות הראשונה כוללת את המגינה על התואר ו 7 הקבוצות החזקות ביותר. כל תתי הקבוצות האחרות נקבעות על פי דרוג הקבוצות כשהחזקות ביותרמסווגרות בתת קבוצה 2 והחלשות ביותר בתת קבוצה 4.
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
- הקבוצות שבמקום השלישי עוברות לסיבוב הבא של תחרות הליגה האזורית הנמוכה יותר.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של GPL Internazionale Milano.