אירופאי ליגת האלופות עונה 46
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | |
2 | İstanbul Başakşehir FK | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
3 | KS Nurki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | |
4 | Trier | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 2 | |
2 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC ReTards | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 17 | |
4 | Rofl Team | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 21 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Kaunas #3 | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 6 | |
2 | Real Astorga | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Jerusalem | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
4 | Laachi | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Inter | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Oğuz Türk FK | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Les Licornes Blanches | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Jin Wudi FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
2 | Real Vélez-Málaga | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Ramat Gan #2 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Pusa | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Derventa | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | |
2 | NK Slavonski Brod | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 6 | |
3 | Szirmai Világos | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 1 | |
2 | FC Veenus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Mo i Rana | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 33 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Goor | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Nordhausen | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
4 | HNK Kaštela | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
בליגת האלופות, תת הקבוצות הראשונה כוללת את המגינה על התואר ו 7 הקבוצות החזקות ביותר. כל תתי הקבוצות האחרות נקבעות על פי דרוג הקבוצות כשהחזקות ביותרמסווגרות בתת קבוצה 2 והחלשות ביותר בתת קבוצה 4.
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
- הקבוצות שבמקום השלישי עוברות לסיבוב הבא של תחרות הליגה האזורית הנמוכה יותר.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של FC Kamaz.