דרום אמריקאי ליגת האלופות עונה 46
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
2 | Paramaribo #6 | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 2 | |
3 | Treinta y Tres | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 11 | |
4 | Lima #4 | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Estudiantes del Mundo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
3 | Oreo | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | |
4 | LOS LEPROSOS | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estamos Remando!! | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | |
2 | Malebranche | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | G014N14 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | |
4 | San Juan Bautista | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 7 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
2 | XingLing eSports | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | |
3 | Mineros de Guayana | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | |
4 | Medellin #12 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 16 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC nacional asuncion | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | |
2 | J'en-ai-marre | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
3 | NEWBI | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 3 | |
2 | Sol de Mayo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | |
3 | FC Ganda | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 12 | |
4 | FC Sport Boys | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 7 | |
2 | Trujillo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Papaichton | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 7 | |
4 | Toros de Letonia | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 3 | |
2 | Montevideo #9 | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 | |
3 | Puerto Cabello | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | |
4 | Avengers | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 15 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
בליגת האלופות, תת הקבוצות הראשונה כוללת את המגינה על התואר ו 7 הקבוצות החזקות ביותר. כל תתי הקבוצות האחרות נקבעות על פי דרוג הקבוצות כשהחזקות ביותרמסווגרות בתת קבוצה 2 והחלשות ביותר בתת קבוצה 4.
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
- הקבוצות שבמקום השלישי עוברות לסיבוב הבא של תחרות הליגה האזורית הנמוכה יותר.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של Huánuco.