אירופאי ליגת האלופות עונה 55
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Schaerbeek | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Fiorentina | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 1 | |
3 | Axinos | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 3 | |
4 | Rayo Manzanares | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 29 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
2 | Real Vélez-Málaga | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 10 | |
3 | FC Liepaja | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | AC Recas | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Astorga | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | |
2 | Hapoel Tel Aviv | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 7 | |
3 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 10 | |
4 | Pro Vasto 1902 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Latgols | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
2 | Seaburn Beach | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | Rosso Neri | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
4 | VV Akkrum | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 16 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 0 | |
2 | Caldas FC | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | |
3 | ANEXY | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 14 | |
4 | FC Inter | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 4 | |
2 | Candy Star FC | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 11 | |
3 | FC New Buitenpost | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | |
4 | Szczecin #2 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 12 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trier | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
2 | Lions | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
3 | FC Pusa | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
4 | NaLan Club | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 11 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 6 | |
2 | FC OTB | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 11 | |
3 | KS Nurki | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
4 | FC Bratislava Orient | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 15 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
בליגת האלופות, תת הקבוצות הראשונה כוללת את המגינה על התואר ו 7 הקבוצות החזקות ביותר. כל תתי הקבוצות האחרות נקבעות על פי דרוג הקבוצות כשהחזקות ביותרמסווגרות בתת קבוצה 2 והחלשות ביותר בתת קבוצה 4.
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
- הקבוצות שבמקום השלישי עוברות לסיבוב הבא של תחרות הליגה האזורית הנמוכה יותר.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של Sarpsborg.