אירופאי ליגה עונה 77
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ditus FC | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | |
2 | Internacionālā Daugava FC | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 12 | |
3 | Roni's Team | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 14 | |
4 | Scammonden Daoists | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Canvey Island | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 8 | 0 | |
2 | FC Blacksea Sharks | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | |
3 | Kalimdor's Revenge | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 5 | |
4 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aslanbey | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 2 | |
2 | YELLOW REFUGEES | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 3 | |
3 | FC Tartu #3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 | |
4 | DPH Podsused | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Nurki | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 8 | |
2 | Jeka | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
3 | Puka City Strikes Back | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | |
4 | Olympic Massilia | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 12 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐Frutigen⭐Garde Sport⭐ | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 2 | |
2 | FC Univ Craiova | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 3 | |
3 | Abreu Loureiro FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | |
4 | Minyoro | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 20 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 6 | |
2 | Mystic Warrior Copenhagen | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 5 | |
3 | Garfield Tigers | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 10 | |
4 | FC Pusa | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 24 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 3 | |
2 | Biały Legion | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 7 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 15 | |
4 | FC Kuusysi | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Titans | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 3 | |
2 | United Rubber Ducks | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | |
3 | Dünamo Tallinn | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | |
4 | AC Recas | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 11 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 9
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Limbaži | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 4 | |
2 | FC Lozan | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | |
3 | Real Astorga | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
4 | RumeliSpor | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 16 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 10
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon #13 | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | |
2 | Chios #3 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 12 | |
3 | Wiener Philharmoniker | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 11 | |
4 | Rofl Team | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 11
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PEC Zwolle | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 3 | |
2 | Rayo Manzanares | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | |
3 | União Desportiva Lisboa | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | |
4 | Teos Stars | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 12
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Selki | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 2 | |
2 | Black Mamba | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 4 | |
3 | Twierdza Wrocław | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | |
4 | Dansk Fodbold | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 7 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
הקבוצות מחולקות לבתי משנה בהתבסס על דרוג הקבוצות. הקבוצות החזקות ביותר ממוקמות בבית משנה מספר אחד והחלשות ביותר בבית משנה מספר 4, וכו'
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של Black Lions.