אירופאי ליגת האלופות עונה 79
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Solnechnyy | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
2 | AC Selki | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
3 | Ditus FC | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 7 | |
4 | Szirmai Világos | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 9 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 1 | |
2 | PEC Zwolle | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 1 | |
3 | Teos Stars | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | |
4 | Biały Legion | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Limbaži | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
2 | **** The Hague FC **** | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | |
3 | Scammonden Daoists | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 8 | |
4 | Le Feu Occulte | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeka | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Baku United | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 15 | 4 | |
3 | Jaypridee Town | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 7 | |
4 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 26 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Licornes Blanches | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 4 | |
2 | Electric Eels B==D | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
3 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | |
4 | Real Bari | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 15 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 1 | |
2 | Canvey Island | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
3 | FC Black Bull | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 11 | |
4 | S L Giga | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 20 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Barcelona | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | |
2 | Rayo Manzanares | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Mambo Football Club | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 10 | |
4 | Garfield Tigers | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | עבר* | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 4 | |
2 | ⭐Frutigen⭐Garde Sport⭐ | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
3 | Roni's Team | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 12 | |
4 | Seaburn Beach | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
בליגת האלופות, תת הקבוצות הראשונה כוללת את המגינה על התואר ו 7 הקבוצות החזקות ביותר. כל תתי הקבוצות האחרות נקבעות על פי דרוג הקבוצות כשהחזקות ביותרמסווגרות בתת קבוצה 2 והחלשות ביותר בתת קבוצה 4.
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
- הקבוצות שבמקום השלישי עוברות לסיבוב הבא של תחרות הליגה האזורית הנמוכה יותר.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של Gil_Vicente FC.