אירופאי ליגה עונה 14
שלב הבתים
⇩ קרא מידע על סיבוב זה ⇩קבוצה 1
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Middelburg | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | |
2 | ANEXY | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | |
3 | FC Liepaja | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 6 | |
4 | AS Como | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 2
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | FC Gland | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 6 | |
3 | Bursa | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 18 | |
4 | FC Sofia #2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 3
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Prijedor | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 7 | |
2 | Forever We Are Wolves | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 7 | |
3 | FC Beawulf | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | |
4 | Hallescher FC II | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 5 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 4
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lions | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 9 | |
2 | KV Forest | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | |
3 | Iraklion | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 11 | |
4 | FC Tapa | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 9 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 5
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiener Philharmoniker | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 11 | |
2 | Sopron Fc | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 15 | |
3 | fc benico | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 10 | |
4 | FC Tel Aviv #3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 6
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Крылья Советов | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | |
2 | London | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
3 | Candy Star FC | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | |
4 | FC Barcelona | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 7
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Zenica | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | |
2 | NK Slavonski Brod | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | |
3 | FC HDIT | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
4 | Real Madrid CF | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 8
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Brussel #2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | |
2 | NK Dugo Selo | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | FK Kazan | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 11 | |
4 | FC Derventa | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 9
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФК Приморский край | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
2 | Linköping FF | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 6 | |
3 | Irvine | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | |
4 | AE Lemesós | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 10
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Fgura | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | Roxolan's | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
3 | Lyon #13 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | |
4 | Pärnu JK | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 11
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cardiff City FC | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 5 | |
2 | Kalimdor's Revenge | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | |
3 | Sliema | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | |
4 | Red Bull FC | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 16 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
קבוצה 12
קבוצה | נקודות | מש | נ | ת | ה | שז | שח | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ålesund #2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | |
2 | Real Tarragona | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
3 | Rians FC | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 13 | |
4 | Dublin United | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 |
משחקים | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
חוקי ההגרלה
*כל הקבוצות שהעפילו מסיבוב זה מחולקות ל 4 תתקי קבוצות על סמך הדרוג שלהם. כל בית יכלול קבוצה אחת מכל אחד מתתי הקבוצות.
הקבוצות מחולקות לבתי משנה בהתבסס על דרוג הקבוצות. הקבוצות החזקות ביותר ממוקמות בבית משנה מספר אחד והחלשות ביותר בבית משנה מספר 4, וכו'
קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות אחת נגד השניה בסיבוב זה.
חוקי התקדמות לשלב הבא
- הקבוצות שסיימו במקום הראשון והשני מתקדמות לסיבוב הבא.
שובר שוויון לשלב הליגה
- נקודות
- תוצאת ראש בראש (נקודות, הפרש שערים, מספר שערים שובקעו)
- הפרש שערים
- שערי זכות
- מספר שערי חוץ
גמר הטורניר הזה ישוחק באצטדיונה של Wiener Philharmoniker.