Sjevernoamerička Liga - 31. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Xicuahua | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | |
2 | PZP Haiti | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
3 | Liberia | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
4 | FC Villa Bisonó | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 4 | |
2 | San Juan #2 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 5 | |
3 | Start Sabalé | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | |
4 | FC Hamilton #8 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Port-au-Prince #8 | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 5 | |
2 | Cuban Rum | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
3 | FC Le Robert | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | |
4 | MXL Shandong Jinan | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Hairpiece | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 1 | |
2 | TP Oakland FC | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | |
3 | Reynosa #2 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Granadilla | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 3 | |
2 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 6 | |
3 | FC Portmore #2 | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | |
4 | FC Willemstad #4 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Chatarra FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 1 | |
2 | FC Willemstad #7 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 14 | |
3 | Saint George's #8 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 9 | |
4 | Thule 88 | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 5 | |
2 | FC Bayern Munich | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | |
3 | FC Willemstad #2 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15 | 5 | |
4 | Panamá City #5 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 25 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lansing | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
2 | Isabella Manor | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 12 | |
3 | Port-au-Prince #5 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | |
4 | Tegucigalpa #5 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC San Fernando #4 | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 2 | |
2 | Bzbc FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | Monterrey | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | |
4 | FC La Trinite | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Cotuí | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 4 | |
2 | FC Nassau #13 | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 12 | |
3 | León | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | |
4 | FC San-Ageis Utd | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Port-au-Prince #3 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | |
2 | Pájaros | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | siege is still here | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 11 | |
4 | Nttz Winner | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | León #2 | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 7 | |
2 | MXL The Red Devils 1878 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
3 | Bayamón | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 16 | |
4 | FC Les Trois-Ilets | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
Ekipe su raspoređene po jakosnim skupinama prema svojem klupskom koeficijentu. Najjače ekipe se nalaze u prvoj skupini, najslabije u četvrtoj, itd.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu FC Jocotenango.