Sjevernoamerička Liga - 33. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TP Oakland FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Liberia | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 9 | |
3 | FC Le Gros-Morne | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 14 | |
4 | Monterrey | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Willemstad #2 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | |
2 | PZP Haiti | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 4 | |
3 | FC St. Ann's Bay | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | Nttz Winner | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Grande Anse #2 | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | |
2 | Port-au-Prince #8 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
3 | FC Aguilares | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | |
4 | Guadalupe #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isabella Manor | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 1 | |
2 | FC Ciudad de Guatemala #2 | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
3 | FC Le Francois | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | |
4 | Ciudad Cortés | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Arsenal | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 5 | |
2 | Regina | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | |
3 | Reynosa #2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 14 | |
4 | Philipsburg #7 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Plaises | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 2 | |
2 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 9 | |
3 | MXL Shandong Jinan | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 14 | |
4 | Cataño | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Wuxi | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 1 | |
2 | MXL The Red Devils 1878 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 1 | |
3 | Team Melilla | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 11 | |
4 | FC San Fernando #4 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | siege is still here | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 7 | |
2 | FC Port-au-Prince #3 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 2 | |
3 | León | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 8 | |
4 | Kingston Wolves FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 26 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuban Rum | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 4 | |
2 | Frankfurter Fc | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
3 | FC Le Robert | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | |
4 | Oranjestad | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montreal Impact | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 2 | |
2 | Polar Bear Council FC | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 | |
3 | FC Roseau #2 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 9 | |
4 | FC Willemstad #4 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 29 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Providence | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 5 | 1 | |
2 | Pájaros | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 5 | |
3 | Saint-Marc | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 8 | |
4 | Tegucigalpa #5 | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Xicuahua | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 4 | |
2 | La Revolucion | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
3 | FC Malacatán | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | |
4 | Cativá | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
Ekipe su raspoređene po jakosnim skupinama prema svojem klupskom koeficijentu. Najjače ekipe se nalaze u prvoj skupini, najslabije u četvrtoj, itd.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Rocky Mountain Huskies.