Europska Liga - 3. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiev #3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | 9 | |
2 | London City #5 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 14 | |
3 | Adana Demirspor | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | |
4 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Goor | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 21 | 7 | |
2 | FC Trondheim | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 14 | |
3 | SC Berlin | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 8 | |
4 | FC Resita | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 24 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bosanska Gradika #2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 5 | |
2 | FC Mladenovac | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 4 | |
3 | FC 2013 Veľký Krtíš | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 9 | |
4 | FSV Frankfurt | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 4 | |
2 | FC Bergen NH | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | 7 | |
3 | universidad de deusto | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | |
4 | LaronvilleFC | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 26 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Zenica | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 11 | |
2 | Atletico Alicante | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 22 | |
3 | SC Utrecht | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 17 | |
4 | Minerul Lupeni | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Sport Baleni | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 9 | |
2 | Anfield Fc | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 7 | |
3 | FC Panathinaikos | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 15 | |
4 | FC Trebisov | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Univ Craiova | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | NK Karlovac | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 10 | |
3 | KV Brussel | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 11 | |
4 | Sporting Viseu | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rossoneri | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 12 | |
2 | SC Münster | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | |
3 | Feyenoord | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | |
4 | Camarate | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roxolan's | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 20 | 7 | |
2 | North IP | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 19 | 10 | |
3 | Real Tarragona | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 18 | |
4 | Wilmslow City | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Candy Star FC | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | |
2 | Olympique Valence | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 11 | |
3 | FC Norderstedt | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 13 | 13 | |
4 | FC Barcelona | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Donetsk #3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
2 | KS Nurki | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 9 | |
3 | FK Klaipeda | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | |
4 | Trani | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 7 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Klub | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pärnu JK | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 10 | |
2 | Hapoel Tel Aviv | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 18 | |
3 | Lions | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 15 | 19 | |
4 | Dementes | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
Ekipe su raspoređene po jakosnim skupinama prema svojem klupskom koeficijentu. Najjače ekipe se nalaze u prvoj skupini, najslabije u četvrtoj, itd.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu FC Bucharest #3.