Sjevernoamerička Liga - 34. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Port-au-Prince #8 | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 2 | |
2 | Real Chatarra FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 3 | |
3 | Ingenio | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 12 | |
4 | León | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pájaros | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 | |
2 | NY Central Park FC | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | FC San Fernando #3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | |
4 | FC Cotuí | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patriotas Fútbol Club | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 1 | |
2 | Isótopos de Hortaleza | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 13 | |
3 | Isabella Manor | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | |
4 | FC Willemstad #2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC San-Ageis Utd | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | |
2 | FC Port-au-Prince #3 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | |
3 | León #2 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 12 | |
4 | FC Willemstad #4 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKB48 | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
2 | FC Le Robert | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 13 | 9 | |
3 | Providence | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 10 | |
4 | FC San Fernando #4 | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saint George's #8 | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 9 | |
2 | FC Le Francois | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 7 | |
3 | Monterrey | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | |
4 | FC Carrefour | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Xicuahua | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 0 | |
2 | Team Melilla | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | |
3 | Dallas Cowboys | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 15 | |
4 | Start Sabalé | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
2 | Tegucigalpa #5 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | |
3 | FC Le Gros-Morne | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | |
4 | FC Bayern Munich | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Hairpiece | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 0 | |
2 | San José de la Lajas | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 7 | |
3 | Reynosa #2 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
4 | Nttz Winner | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 24 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Al Ahly FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
2 | Regina | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 6 | |
3 | MXL Shandong Jinan | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 10 | |
4 | FC Portmore #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Wuxi | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | FC Philipsburg #16 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 8 | |
3 | MXL The Red Devils 1878 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 15 | 12 | |
4 | FC Kingston #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 28 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montgomery | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 1 | |
2 | La Revolucion | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 3 | |
3 | FC Malacatán | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 12 | |
4 | San Miguelito #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
Ekipe su raspoređene po jakosnim skupinama prema svojem klupskom koeficijentu. Najjače ekipe se nalaze u prvoj skupini, najslabije u četvrtoj, itd.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Puntarenas.