Južnoamerička Liga prvaka - 42. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Sol de Mayo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | Black Hawks | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | |
4 | Paramaribo #12 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maturín | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
2 | Maldonado | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
3 | J'en-ai-marre | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | |
2 | South Lakers | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 11 | |
3 | 39th Street Killers | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 7 | |
4 | San Juan Bautista | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sierras Tucumanas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 9 | |
2 | Lima #4 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | FC nacional asuncion | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | |
4 | Papaichton | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 3 | |
2 | XingLing eSports | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | Oreo | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Oruro | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malebranche | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | |
2 | G014N14 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Luque | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | |
4 | NEWBI | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 2 | |
2 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 2 | |
3 | Caracas #2 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 7 | |
4 | ST Phoenix FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillo | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | |
2 | Mineros de Guayana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 4 | |
3 | Limpio #2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | |
4 | Dragon Dream FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
U Ligi prvaka, prva jakosna skupina sadrži branitelja naslova i 7 pobjednika najjačih liga. Sve ostale jakosne skupine popunjavaju se prema klupskom koeficijentu gdje najjače ekipe idu u drugu, a najslabije u četvrtu skupinu.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
- Trećeplasirani napreduju u idući krug nižega kontinentalnog natjecanja.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu XingLing eSports.