Europska Liga - 45. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Murata #13 | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 4 | |
2 | Caldas FC | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | |
3 | FC Mo i Rana | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
4 | Jaypridee Town | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Derventa | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | |
2 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 9 | |
3 | FK Mazyliai | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | |
4 | FC Sofia #11 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 1 | |
2 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | |
3 | FK Kaunas #3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | |
4 | FC Prijedor | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bayern 13 | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | |
2 | Teos Stars | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
3 | Szczecin #2 | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
4 | AC Monza | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Veenus | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 4 | |
2 | Liverpool City | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | |
3 | Lyon Olympique | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | |
4 | FC Tammelan Ryske | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fk Tēvija | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | |
2 | Letterkenny United | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
3 | Rosso Neri | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | |
4 | FK Kazan | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 6 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HNK Kaštela | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | |
2 | Trier | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 6 | |
3 | VV Akkrum | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 12 | |
4 | Dünamo Tallinn | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Breizh Coyotes de Tahiti | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 6 | |
Real Madrid CF | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 6 | ||
3 | Mystic Warrior Copenhagen | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | |
4 | FC Tel Aviv #3 | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Vélez-Málaga | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
2 | Gazuza Futebol Clube | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 8 | |
3 | Csigacsapat | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Bayern München | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lions | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | |
2 | FC New Buitenpost | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | FC Schaerbeek | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | FC Univ Craiova | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nordhausen | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | |
2 | FC Haugesund | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10 | |
3 | YNWA_Sibyl 91 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | Kocaelispor | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Le Feu Occulte | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | FC Wanaka | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 8 | |
3 | FC Titans | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
4 | NK Velika Gorica #6 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
Ekipe su raspoređene po jakosnim skupinama prema svojem klupskom koeficijentu. Najjače ekipe se nalaze u prvoj skupini, najslabije u četvrtoj, itd.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu FC Kosmos.