Europska Liga prvaka - 51. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 1 | |
2 | FC Jerusalem | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 4 | |
3 | Szirmai Világos | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 14 | |
4 | AS Roma | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 1 | |
2 | FC Den Bosch | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 6 | |
3 | KS Nurki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | |
4 | Laachi | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
2 | FC Dublin | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | |
3 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | Le Feu Occulte | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Trier | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 8 | |
3 | FC Smunck | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 8 | |
4 | FC OTB | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 1 | |
2 | Axinos | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
3 | Kalimdor's Revenge | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | |
4 | Kocaelispor | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VV Akkrum | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 4 | |
2 | Lions | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
3 | Valentain | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 16 | |
4 | Cagliari | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 5 | |
2 | Rosso Neri | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 7 | |
3 | Real Vélez-Málaga | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
4 | Vitória Porto | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Veenus | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | |
3 | Rayo Manzanares | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 6 | |
4 | FC Inter | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
U Ligi prvaka, prva jakosna skupina sadrži branitelja naslova i 7 pobjednika najjačih liga. Sve ostale jakosne skupine popunjavaju se prema klupskom koeficijentu gdje najjače ekipe idu u drugu, a najslabije u četvrtu skupinu.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
- Trećeplasirani napreduju u idući krug nižega kontinentalnog natjecanja.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Jaypridee Town.