Južnoamerička Liga - 54. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Rosario Central | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | |
2 | Guatire | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 5 | |
3 | La Unión | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | |
4 | FC Nieuw | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domburg | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 1 | |
2 | George old boys | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 4 | |
3 | Black Hawks | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 8 | |
4 | Huánuco | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 23 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corvos Laranja | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 5 | |
2 | selección santander | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 6 | |
3 | Maturín | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 15 | |
4 | The king of Manichaeism | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate CARP | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 4 | |
2 | G014N14 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 9 | |
3 | Piura | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 14 | |
4 | Georgetown #5 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 24 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chivas ARG | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 0 | |
2 | Esfinge fc | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 4 | |
3 | OXYGEN | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 12 | |
4 | Puente Alto #4 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Phoenix FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 1 | |
2 | fc atletico verdolaga | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 19 | 6 | |
3 | Oruro | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 11 | |
4 | los cigarros | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 40 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Medellin #12 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 5 | |
2 | Limpio | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Doutrinador | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
4 | Treinta y Tres | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sol de Mayo | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Puskás Ferenc CF | 4 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | |
3 | Asuncion #23 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 17 | |
4 | Puerto Cabello | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Tupiza FC | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | |
3 | Jardim São Paulo | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 11 | |
4 | TheBeastEvolved | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciudad Guayana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 3 | |
2 | Cocodrilos | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Castores Yaguara | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | |
4 | Costa Alegre BC | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Dynamo | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 4 | |
2 | FC Impression | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | |
3 | FC COTROCENI | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | |
4 | Eagle Bearer | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ganda | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | San Juan Bautista | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | |
3 | Corinthians | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | |
4 | Paramaribo #14 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
Ekipe su raspoređene po jakosnim skupinama prema svojem klupskom koeficijentu. Najjače ekipe se nalaze u prvoj skupini, najslabije u četvrtoj, itd.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Domzale FC.