Azijska Liga prvaka - 58. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biratnagar | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 23 | 3 | |
2 | CHN FC Xjbt | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 7 | |
3 | Crown of Asia | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 8 | |
4 | Dream Team | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 32 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macau #7 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 4 | |
2 | Cửu Long | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 11 | |
3 | FC 小城飞燕 | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | |
4 | SPL Lee Wai Tong | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 御剑十天 | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | 皇家海军联队 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 5 | |
3 | 將軍澳追夢者 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 5 | |
4 | Sunch'on | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPL Michael Jackson | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 25 | 1 | |
2 | Melbourne Victory | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 13 | |
3 | AGC Leamington | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | |
4 | Davao Griffins | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC SDTS | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 6 | |
2 | 浦和红钻 | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | 大秦帝国 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 18 | 8 | |
4 | FC Raub | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 26 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guangzhou Evergrande | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 8 | |
2 | FC AEi 致敬传奇波尔多! | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 6 | |
3 | Min ❤ | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 18 | |
4 | The Korean people's army | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 23 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hà Nội Cat King | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 7 | |
2 | Real Tashkent FC | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
3 | 整编74师 | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
4 | xiuce | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WollyCaptain Club | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 9 | |
2 | Yeovil Town | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 22 | 15 | |
3 | Holy Flora | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 16 | |
4 | Swindon Town FC | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
U Ligi prvaka, prva jakosna skupina sadrži branitelja naslova i 7 pobjednika najjačih liga. Sve ostale jakosne skupine popunjavaju se prema klupskom koeficijentu gdje najjače ekipe idu u drugu, a najslabije u četvrtu skupinu.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
- Trećeplasirani napreduju u idući krug nižega kontinentalnog natjecanja.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Infando.