Sjevernoamerička Liga prvaka - 59. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 9 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 18 | |
4 | Dunmore Town | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 1 | |
2 | FC Katta | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | |
3 | Polar Bear Council FC | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 17 | |
4 | Ajax | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Dalian Wanda | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 13 | |
3 | Sidney Juniors | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | |
4 | MXL Luneng Taishan | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granadilla | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 3 | |
2 | Neptuni pediludium | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 5 | |
3 | Isabella Manor | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | |
4 | New Sun | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 0 | |
2 | G-Schalke 04 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 4 | |
3 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | |
4 | Kingstown #3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 5 | |
2 | Otxar City | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
3 | FC OTTO⭐ | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | |
4 | FC Pointe-Noire #4 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dracena Melilla FC | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 0 | |
2 | Montreal Impact | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
3 | FC Nankatsu | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 | |
4 | Lollapa Losers | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 3 | |
2 | FC Arsenal | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
3 | America | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | |
4 | FC Grande Anse #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 29 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
U Ligi prvaka, prva jakosna skupina sadrži branitelja naslova i 7 pobjednika najjačih liga. Sve ostale jakosne skupine popunjavaju se prema klupskom koeficijentu gdje najjače ekipe idu u drugu, a najslabije u četvrtu skupinu.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
- Trećeplasirani napreduju u idući krug nižega kontinentalnog natjecanja.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Dracena Melilla FC.