Južnoamerička Liga prvaka - 62. sezona
Grupna faza
⇩ Pročitajte informacije o ovom kolu ⇩Grupa 1
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 3 | |
2 | Sierras Tucumanas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | |
3 | Malebranche | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | Campo Grande FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mineros de Guayana | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 6 | |
2 | Paramaribo #12 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | |
3 | fc atletico verdolaga | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | |
4 | Papaichton | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Luque | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | |
3 | Oreo | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | |
4 | Costa Alegre BC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Rosario Central | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 5 | |
2 | XingLing eSports | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | NEWBI | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 15 | |
4 | Trujillo | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 3 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 6 | |
3 | Toros de Letonia | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 15 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 2 | |
2 | River Plate CARP | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 10 | |
3 | Lima #4 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
4 | Limpio | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TheBeastEvolved | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 4 | |
2 | Maldonado | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
3 | Empoli FC | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 4 | |
4 | Junior FC | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Klub | Nositelj* | Bodova | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 0 | |
2 | Montevideo #9 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 12 | |
3 | FC Kolonista | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 19 | |
4 | Avengers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 38 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila ždrijebanja
*Sve ekipe koje su se kvalificirale u ovaj krug podijeljene su u 4 jakosne skupine prema klupskom koeficijentu. U svakoj će se grupi naći po jedna ekipa iz svake od 4 jakosne skupine.
U Ligi prvaka, prva jakosna skupina sadrži branitelja naslova i 7 pobjednika najjačih liga. Sve ostale jakosne skupine popunjavaju se prema klupskom koeficijentu gdje najjače ekipe idu u drugu, a najslabije u četvrtu skupinu.
U ovom krugu ekipe iz iste države ne mogu igrati međusobno.
Pravila prolaska u idući krug
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi napreduju u idući krug.
- Trećeplasirani napreduju u idući krug nižega kontinentalnog natjecanja.
Kriteriji kod diobe mjesta u grupnoj fazi
- Bodovi
- Međusobni rezultati (bodovi, gol razlika, broj postignutih golova)
- Gol razlika
- Broj postignutih golova
- Broj golova u gostima
Finale natjecanja bit će održano na stadionu Estudiantes del Mundo.