Észak-Amerikai Bajnokok Ligája 44. évad
Csoportkör
⇩ Olvasd el a szabályokat. ⇩1. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 1 | |
2 | FC Arsenal | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | FC Bayern Munich | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
4 | Carrefour | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | |
2 | FC Taicang Jinlin | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 7 | |
3 | G-Schalke 04 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 13 | |
4 | America | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 14 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tristeza Nao Tem Fim | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | FC Cotuí | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 5 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 9 | |
4 | FC Corozal Red Lions | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 10 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Chatarra FC | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Pims Hairpiece | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
3 | SPL Internazionale Milano | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
4 | Granadilla | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
3 | Detroit Blazers | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 | |
4 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Isabella Manor | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
3 | MXL Xicuahua | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Cuban Rum | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 10 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neptuni pediludium | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 3 | |
2 | Otxar City | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
3 | FC Grande Anse #2 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | |
4 | FC Nankatsu | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | AKB48 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
3 | MXL Luneng Taishan | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | |
4 | Port-au-Prince #8 | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 8 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Sorsolási szabályok
*Minden csapatot amely kvalifikálta magát, ebben a körben 4 kalapba soroljuk az együttható pontok alapján. Minden csoport 4 csapatból áll, akit a 4 különböző kalapból sorsoltunk ki.
A Bajnokok Ligájában az első kalapban van a címvédő és a 7 legerősebb bajnokság győztese. A többi kalapba a együttható pontok alapján osztjuk a csapatokat. A leggyengébb csapatok a 4. kalapba kerülnek.
Ugyanabból az országból nem kerülhet össze két csapat ebben a körben.
Továbbjutási szabályok
- Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a következő körbe.
- A 3. helyezett csapat az alacsonyabb nemzetközi kupában folytatja a következő körben.
Csoportkör
- Pont
- Egymás elleni eredmények (pontok, gólkülönbség, lőtt gólok)
- Gólkülönbség
- Rúgott gól
- Idegenben lőtt gólok
Ennek a tornának a döntőjét FC Le Robert stadionjában rendezik.