Európai Bajnokok Ligája 46. évad
Csoportkör
⇩ Olvasd el a szabályokat. ⇩1. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | |
2 | İstanbul Başakşehir FK | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
3 | KS Nurki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | |
4 | Trier | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 2 | |
2 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC ReTards | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 17 | |
4 | Rofl Team | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 21 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Kaunas #3 | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 6 | |
2 | Real Astorga | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Jerusalem | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
4 | Laachi | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Inter | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Oğuz Türk FK | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Les Licornes Blanches | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Jin Wudi FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
2 | Real Vélez-Málaga | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Ramat Gan #2 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Pusa | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Derventa | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | |
2 | NK Slavonski Brod | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 6 | |
3 | Szirmai Világos | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 1 | |
2 | FC Veenus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Mo i Rana | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 33 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Goor | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Nordhausen | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
4 | HNK Kaštela | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Sorsolási szabályok
*Minden csapatot amely kvalifikálta magát, ebben a körben 4 kalapba soroljuk az együttható pontok alapján. Minden csoport 4 csapatból áll, akit a 4 különböző kalapból sorsoltunk ki.
A Bajnokok Ligájában az első kalapban van a címvédő és a 7 legerősebb bajnokság győztese. A többi kalapba a együttható pontok alapján osztjuk a csapatokat. A leggyengébb csapatok a 4. kalapba kerülnek.
Ugyanabból az országból nem kerülhet össze két csapat ebben a körben.
Továbbjutási szabályok
- Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a következő körbe.
- A 3. helyezett csapat az alacsonyabb nemzetközi kupában folytatja a következő körben.
Csoportkör
- Pont
- Egymás elleni eredmények (pontok, gólkülönbség, lőtt gólok)
- Gólkülönbség
- Rúgott gól
- Idegenben lőtt gólok
Ennek a tornának a döntőjét FC Kamaz stadionjában rendezik.