Dél-Amerikai Bajnokok Ligája 62. évad
Csoportkör
⇩ Olvasd el a szabályokat. ⇩1. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 3 | |
2 | Sierras Tucumanas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | |
3 | Malebranche | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | Campo Grande FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mineros de Guayana | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 6 | |
2 | Paramaribo #12 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | |
3 | fc atletico verdolaga | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | |
4 | Papaichton | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Luque | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | |
3 | Oreo | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | |
4 | Costa Alegre BC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Rosario Central | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 5 | |
2 | XingLing eSports | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | NEWBI | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 15 | |
4 | Trujillo | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 3 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 6 | |
3 | Toros de Letonia | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 15 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 2 | |
2 | River Plate CARP | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 10 | |
3 | Lima #4 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
4 | Limpio | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 11 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TheBeastEvolved | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 4 | |
2 | Maldonado | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
3 | Empoli FC | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 4 | |
4 | Junior FC | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 0 | |
2 | Montevideo #9 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 12 | |
3 | FC Kolonista | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 19 | |
4 | Avengers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 38 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Sorsolási szabályok
*Minden csapatot amely kvalifikálta magát, ebben a körben 4 kalapba soroljuk az együttható pontok alapján. Minden csoport 4 csapatból áll, akit a 4 különböző kalapból sorsoltunk ki.
A Bajnokok Ligájában az első kalapban van a címvédő és a 7 legerősebb bajnokság győztese. A többi kalapba a együttható pontok alapján osztjuk a csapatokat. A leggyengébb csapatok a 4. kalapba kerülnek.
Ugyanabból az országból nem kerülhet össze két csapat ebben a körben.
Továbbjutási szabályok
- Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a következő körbe.
- A 3. helyezett csapat az alacsonyabb nemzetközi kupában folytatja a következő körben.
Csoportkör
- Pont
- Egymás elleni eredmények (pontok, gólkülönbség, lőtt gólok)
- Gólkülönbség
- Rúgott gól
- Idegenben lőtt gólok
Ennek a tornának a döntőjét Estudiantes del Mundo stadionjában rendezik.